Перейти до основного вмісту
Jungle Way Amazon Jungle подарунковий набір
Jungle Way Amazon Jungle подарунковий набір
Тип наборуподарунковий набір
Вид аромату для домудревесний

Ладан Jungle Way Amazon Jungle повністю охопить вас своїм нетрадиційним ароматом із подихом сходу. Йдеться про ароматичну смолу, отриману з дерева босвелія. Ладан можна використовувати в декілька способів: ароматизація інтер’єрів, духовне очищення приміщень, предметів або осіб. Існують забобони, що за допомогою ладану можна очистити душу. Наповніть і ви свій будинок або робоче приміщення в такий нетрадиційний спосіб. Подаруйте своїм думкам бажаний релакс.

Набір містить:

  • Peruvian Black Copal ладан 20 гр
  • Peruvian Myrrh ладан 20 гр
  • Peruvian Palo Santo - ground пахощі для обкурювання й ароматизації приміщення 20 гр

Спосіб використання:
Для обкурювання ладаном вам знадобиться кадило, щипці чи пінцет, швидкозапальне вугілля, сірники чи запальничка. Також можна використовувати чистий, сухий пісок, але це необов’язково. В разі використання піску насипте його в кадило так, щоб він утворив приблизно сантиметровий шар. Візьміть пінцетом швидкозапальну вуглинку та запаліть. Нагрівайте її приблизно 20 секунд, поки вуглинка не перестане іскрити. Після цього покладіть її в кадило. Приблизно через хвилину можна починати сипати ладан на вуглинку. Починати слід із малої кількості, поступово збільшуючи дозу відповідно до особистих побажань. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці. Не залишати кадило із запаленим вугликом без нагляду. Для обкурювання слід завжди використовувати призначене для цього кадило. Після завершення спалювання слід загасити вуглинку водою.

Jungle WayAmazon Jungle подарунковий набір

680грн

Більш ніж 5 шт. у наявності | 680,00грн / 1 шт., з ПДВ | Код: JGW00251

Peruvian Black Copal ладан 20 гр + Peruvian Myrrh ладан 20 гр + Peruvian Palo Santo - ground пахощі для обкурювання й ароматизації приміщення 20 гр

1
кур’єр Нова пошта
четвер 23.05.2024
Особисте отримання
понеділок 27.05.2024