Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir парфумована вода для жінок

2×
Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir парфумована вода для жінок
Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir парфумована вода для жінок
100 мл
2 440грн.

Код: KZO1676 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
четвер 28.01.2021

Опис парфумів Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir
Склад

Продемонструйте свою чуттєвість запаморочливим ароматом, який не залишить байдужим ваше оточення. Парфумована вода для жінок Kenzo Flower від Kenzo L'Elixir співає оду маку — рідкісній квітці, що чудово уособлює суть жіночності як поєднання ніжності та неповторності. Підкоріться ароматичному еліксиру з делікатними компонентами, який швидко захопить у свій таємничий полон.

  • ніжний квітковий аромат із вишуканими компонентами
  • підкреслює тендітну та водночас пристрасну жіночність
  • чудово підходить для жінки з вишуканим елегантним стилем

Склад аромату
Спершу вас зачарує освіжаюча фруктова суміш смачного мандарина й малини. Згодом сповна розкриється ніжний аромат королеви квітів — болгарської троянди, що вносить у композицію запаморочливу краплю спокуси. Акорди троянди м’яко підкреслені приємним цвітом апельсинового дерева. Вишукані тони солодкої ванілі з Мадагаскару найбільш яскраво відчуваються в базових нотах аромату, а їхнє поєднання із шоколадом справляє істинно інтенсивне враження.

Історія аромату
Магічна та нездоланна. Саме такою є сила маку — квітки, що надихнула на створення аромату для жінок Kenzo Flower від Kenzo L’Elixir. Квітка маку випромінює пульсуючу чуттєвість, що притаманна жінкам і водночас є їхньою сутністю. Парфумована вода міститься в характерному для бренду Kenzo флаконі, цього разу пристрасно-червоного кольору.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
малина
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
цвіт помаранчу, болгарська троянда
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ваніль, білий мускус, праліне, бурбон
Тип аромату
Квіткові, гурманський

Про бренд Kenzo

Оригінальність, творчий підхід і поєднання екзотичних компонентів із посиланнями на азійську культуру. Саме таким є розкішний бренд Kenzo — впливовий гравець у світі моди та парфумерії. «Для прекрасного світу» — це девіз бренда, а його творчість чудово поєднує в собі енергію, радість, нонконформізм і натхнення природою.

Бренд Kenzo очолює дизайнер Кензо Такада (Kenzo Takada), який переїхав із Японії в Париж, де в 1970 році відкрив свій перший бутик. Бренд Kenzo характеризується поєднанням традиційних японських компонентів із європейським стилем і паризькою елегантністю.

Парфуми Kenzo такі ж, як і сам бренд — грайливі, барвисті й оригінальні. Безумовно, найпопулярнішим ароматом Kenzo для жінок є Flower by Kenzo, який можна охарактеризувати питанням «яким був би аромат дикого маку, якби він мав аромат?» Уваги також заслуговують аромат для жінок із ванільними нотами Kenzo Amour, колекція оригінальних ароматів Kenzo World або аромат L’Eau Kenzo. Чоловікам неодмінно сподобається парфумована вода Kenzo Homme.

Оцінка Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir2