Кератин для волосся

Лідери продажу

Насолоджуйтеся блискучим і гладким волоссям, яке не втрачає свого кольору. Зміни стануть помітними вже після першого використання кератину для волосся.

Що таке кератин

Кератин — це міцний, стабільний білок, який зазвичай міститься в нігтях і волоссі та створює захисний бар’єр, що запобігає пошкодженню шкіри. Окрім цього кератин впливає на стан і ріст волосся, його м’якість і блиск. Саме від рівня кератину залежить, наскільки ваше волосся пряме чи кучеряве. Чим більше кератину, тим пряміше волосся. Нестачу кератину можна компенсувати засобами, які містять його у своєму складі, забезпечивши собі в такий спосіб бездоганно красиве волосся.

Ефекти та переваги кератину

 • Розгладжує та вирівнює хвилясте волосся.
 • Зміцнює та інтенсивно відновлює волосся по всій довжині.
 • Захищає пофарбоване волосся від втрати кольору.
 • Помітний результат уже за 3–4 місяці.

Чи зможе кератин допомогти і вашому волосся?

Засоби з кератином підходять для всіх типів волосся. Вони допомагають сухому, тонкому та пофарбованому волоссю, відновлюючи його м’якість, блиск і силу!

  • Нормальне волосся кератин захищає від шкідливого впливу довкілля.
  • Тонкому волоссю кератин забезпечує необхідний делікатний догляд.
  • Пошкоджене волосся — виклик для кератину, з яким він вправно впорається, відновивши та зміцнивши ваше волосся.
  • Фарбоване волосся часто буває пошкодженим. Кератин надасть йому необхідної сили, відновить структуру та забезпечить стабільність кольору.

Засоби з кератином для сяючого та здорового волосся

   • Шампунь із кератином призначений для регулярного використання. Чудово очищує волосся та надає йому сили.
   • Відновлювальна кератинова маска для волосся зміцнює та відновлює сяйво.
   • Кератиновий догляд і сироватка глибоко живлять волосся.
   • Кератин для волосся у вигляді спрею легко та швидко наноситься. Волосся стане міцнішим і сяючим уже за декілька хвилин.

Що таке бразильський кератин? Чим він відрізняється від звичайного?

Поряд із засобами з вмістом кератину, цей компонент можна зустріти також у природному вигляді. Бразильський кератин для волосся забезпечить довготривале випрямлення волосся та належний захист. Головна відмінність полягає в способі нанесення: бразильський кератин наноситься як фарба та вводиться в структуру волосся за допомогою випрямляча.

Як наносити бразильський кератин у домашніх умовах?

Для того, щоб вирівняти та зміцнити волосся за допомогою бразильського кератину, не обов'язково поспішати до косметичного салону. Усе, що вам для цього знадобиться — це чистий кератин, випрямляч для волосся, нагрітий до температури 220 °C, і вправні руки. Перед використанням обов'язково прочитайте вкладені інструкції.

Стандартна процедура нанесення бразильського кератину в домашніх умовах:

   1. Помийте волосся, висушіть і ретельно розчешіть його.
   2. Нанесіть кератин пензликом на вологе волосся, відступивши приблизно 1 см від коренів. Для рівномірного розподілення розчешіть волосся знову.
   3. Висушіть волосся, розділіть його на пасма й застосуйте до них випрямляч, нагрітий до температури 220 °C.
   4. Не мийте волосся принаймні 3 дні, щоб не вимити з нього кератин.

Спробуйте шампунь із кератином, кератинову маску або кератин у спреї від світових виробників: Brazil Keratin, Keratin Classic і René Furterer. Насолоджуйтеся сяйвом і красою власного волосся.