Бомбочки для ванни

Лідери продажу

Любите довго приймати ароматичні ванни для релаксації? Тоді вам точно знадобляться шиплячі бомбочки для ванни, які заспокоять вас і дозволять розслабитися після виснажливого дня.

Приймання ванни перетвориться на приємність, під час якої ви максимально відпочинете. Шиплячі бомбочки для ванни мають приємний аромат, а їхній склад піклується про вашу шкіру!

Який аромат обрати?

  • Лаванда володіє унікальним заспокійливим ароматом. Насолоджуватися лавандовою ванною найкраще ввечері перед сном.
  • Троянда створить ідеальну ванну не лише для однієї особи, але й для пари. Додайте до води декілька пелюсток троянди, візьміть із собою шампанське та пориньте в романтичну атмосферу.
  • Мед і молоко заспокоять вашу свідомість та позбавлять будь-якого стресу. Насолоджуйтесь солодким і зволожувальним доглядом за своїм тілом.
  • Шоколад — це ідеальний вибір для усіх любителів солодощів. Насолоджуйтесь заспокійливою ванною, яка пробудить ваші відчуття. Цей комфорт ви можете отримати, не виходячи з дому.

Як використовувати шиплячі бомбочки для ванни?

  1. Занурте бомбочку в гарячу воду.
  2. Насолоджуйтесь заслуженим відпочинком.
  3. Сполосніться чистою водою.

В асортименті notino.ua представлені бомбочки для ванни в різноманітних кольорових варіаціях, а також набори бомбочок для ванни, які чудово підходять на подарунок. Достатньо обрати улюблений аромат або колір і насолоджуватися благодатними властивостями.