Крем для татуювань

Захистіть своє татуювання від втрати кольору та піклуйтеся про свою шкіру! Регулярно користуйтеся кремом для догляду за татуюваннями із заспокійливим і зволожувальним ефектом, а також сонцезахисним кремом для татуювань, який захищає шкіру від шкідливого УФ-випромінювання. Досить думати над тим, як доглядати за татуюванням. Довіртеся якісним засобам з асортименту notino.ua, які зберігають кольори татуювань насиченими.

Навіщо застосовувати крем для татуювання?

  • зволожує та пом’якшує шкіру;
  • живить шкіру;
  • заспокоює подразнену шкіру;
  • допомагає підтримувати насиченість кольорів.

Не забувайте про якісний сонцезахисний крем для татуювань!

Татуйована шкіра потребує захисту від негативного впливу довкілля, особливо від сонця, що псує пігменти татуювань. Тому використовуйте сонцезахисний крем для татуювань із високим УФ-фактором, який зберігає насиченість кольорів і запобігає пошкодженню шкіри.

Як часто обробляти татуювання?

Татуювання порушують цілісність шкіри, після чого їй необхідно відновитися. Це вимагає достатнього зволоження, яке забезпечує якісний крем після татуювання. Шкіра не повинна пересихати, але її також не слід змащувати надмірно.

  • Перший тиждень після процедури татуювання зволожуйте шкіру 2–4 рази на день. У цей період шкіра найбільш чутлива та потребує відновлення.
  • Другий і третій тижні змащуйте шкіру за потребою лише вранці та ввечері.

Виберіть засоби для татуювань Tannymaxx, House 99 або Captain Fawcett та збережіть красу вашого татуювання і здоров'я вашої шкіри.