Перейти до основного вмісту

Косметика з кави

Кава аравійська, з якої збирають урожай кавових плодів – це африканське дерево, що може сягати до 8 метрів у висоту. У кожному плоді міститься 2–3 кавових зерна зеленого кольору, без виразного аромату чи смаку. Кавові зернята містять хлоригенову кислоту та кофеїн, обидві речовини являються широко використовуваними антиоксидантами. Завдяки своїм відновлюючим і поживним властивостям кава стала улюбленим інгредієнтом у косметичній промисловості. Вона ефективно бореться з проявами целюліту, зменшує видимість розтяжок і покращує циркуляцію крові в шкірі.

Властивості кави

Кава – це один із найпопулярніших товарів на ринку, і саме завдяки вмісту ефективних речовин широко використовується в якості косметичного інгредієнта. Кавові зерна містять хлоригенову кислоту, яка бореться з впливами вільних радикалів, а також поживну лінолеву чи олійну кислоту й інші корисні компоненти.

 

Вплив кави на шкіру

  • - Запобігає надмірній сухості шкіри, даруючи їй поживу та зволоження.
  • - Додає шкірі сяйва, покращує циркуляцію крові та знижує ознаки втоми.
  • - Сприяє відновленню шкіри, запобігаючи передчасному старінню шкіри, захищаючи її від впливів вільних радикалів.
  • - Зменшує видимість шрамів і бореться з ознаками целюліту та розтяжок.
  • - Зменшує набряки, ефективно бореться з темними кругами та мішками під очима.

Вплив кави на волосся

  • - Кофеїн, що міститься в каві, стимулює ріст волосся, зменшуючи його випадіння.
  • - Сприяє цілковитому відновленою шкіри голови, живить і зволожує корінці волосся.
  • - Запобігає сухості шкіри голови.

Косметика з кавою

Кавова косметика користується великою популярністю та підходить для всіх типів шкіри, усіх вікових категорій. На notino.ua ви можете знайти широкий вибір продуктів із вмістом цього благодатного інгредієнта. Спробуйте, наприклад, поживну кавову маску для проблемної шкіри, зволожуючу ефірну олію, освіжаючий кавовий гель для душу, скраб для тіла з кави або пілінг.

Скраб для тіла з кави та скраб для обличчя з кави допомагає усувати відмерлі клітини шкіри без пошкодження шкіри. Після використання шкіра буде гладенькою, сяючою та сповненою поживних речовин. Скраб із кави має інтенсивнішу дію. Завдяки абразивним часточкам, він механічно видаляє відмерлу шкіру, сприяє інтенсивній циркуляції крові й очищає шкіру.

Ознайомтесь із кавовою косметикою на notino.ua та подаруйте своїй шкірі ефективне живлення й відновлення навіть у зимові місяці, щоб влітку насолоджуватися бездоганною шкірою без шрамів і целюліту. Розпочніть кавову процедуру краси вже сьогодні!

весь текст скритий текст