Перейти до основного вмісту

Кофеїн в косметиці

Кофеїн – це найрозповсюдженіший природній стимулятор у світі, ефективність якого відома вже здавна. Він знаходиться в кавових зернах, листі чайного дерева, інших рослинах у різній концентрації. У косметичній промисловості використовується завдяки своєму збудливому ефекту, що сприяє покращенню циркуляції крові в шкірі та її еластичності. Йдеться про сильний антиоксидант, який спроможний вивести з тіла шкідливі вільні радикали та сповільнює старіння організму.

Властивості кофеїну

Кофеїн – це активна речовина, що переважно використовується в косметиці для омолодження. Дарує шкірі сяйво та покращує її загальний стан. Він є одним із найпопулярніших компонентів, який стимулює корінці волосся.

 

Вплив кофеїну на шкіру обличчя та тіла

  • Запобігає надмірній сухості шкіри, збалансовуючи її pH.
  • Стимулює утворення колагену, сприяє еластичності шкіри, зменшуючи видимість зморшок.
  • Захищає шкіру від вільних радикалів, сприяє її відновленню та стимулює утворення нових, здорових клітин шкіри. Цілковито покращує стан шкіри.
  • Сприяє усуненню ознак появи акне, зменшує видимість шрамів після акне.
  • Зменшує набряки, ефективно бореться з темними кругами та мішками під очима.

Вплив кофеїну на волосся

  • Запобігає випадінню волосся, стимулюючи ріст нових волосин.
  • Сприяє цілковитому відновленою шкіри голови, живить корінці волосся.
  • Врегульовує pH-баланс шкіри голови.

Косметика з кофеїном

Кофеїн посів чільне місце у anti-age косметиці, завдяки своїм зміцнюючим властивостям. Він використовується в ліфтинг-кремах для обличчя та кремах для ділянки навколо очей. Популярними є й креми проти целюліту з кофеїном, і зміцнюючі засоби для шкіри всього тіла.

Кофеїн став частиною догляду за волоссям. Сироватки та шампуні з кофеїном запобігають надмірному випадінню волосся, стимулюючи ріст волосся.

Обирайте найкращий кофеїновий шампунь на notino.ua та насолоджуйтесь красою, здоров'ям і густотою свого волосся. Додайте кофеїн до свого регулярного догляду за шкірою обличчя та тіла, даруючи їм неповторну красу. Оживіть свою молодість із кофеїновими засобами вже сьогодні!

весь текст скритий текст