Кофеїн в косметиці

Кофеїн – це найрозповсюдженіший природній стимулятор у світі, ефективність якого відома вже здавна. Він знаходиться в кавових зернах, листі чайного дерева, інших рослинах у різній концентрації. У косметичній промисловості використовується завдяки своєму збудливому ефекту, що сприяє покращенню циркуляції крові в шкірі та її еластичності. Йдеться про сильний антиоксидант, який спроможний вивести з тіла шкідливі вільні радикали та сповільнює старіння організму.

Властивості кофеїну

Кофеїн – це активна речовина, що переважно використовується в косметиці для омолодження. Дарує шкірі сяйво та покращує її загальний стан. Він є одним із найпопулярніших компонентів, який стимулює корінці волосся.

 

Вплив кофеїну на шкіру обличчя та тіла

  • Запобігає надмірній сухості шкіри, збалансовуючи її pH.
  • Стимулює утворення колагену, сприяє еластичності шкіри, зменшуючи видимість зморшок.
  • Захищає шкіру від вільних радикалів, сприяє її відновленню та стимулює утворення нових, здорових клітин шкіри. Цілковито покращує стан шкіри.
  • Сприяє усуненню ознак появи акне, зменшує видимість шрамів після акне.
  • Зменшує набряки, ефективно бореться з темними кругами та мішками під очима.

Вплив кофеїну на волосся

  • Запобігає випадінню волосся, стимулюючи ріст нових волосин.
  • Сприяє цілковитому відновленою шкіри голови, живить корінці волосся.
  • Врегульовує pH-баланс шкіри голови.

Косметика з кофеїном

Кофеїн посів чільне місце у anti-age косметиці, завдяки своїм зміцнюючим властивостям. Він використовується в ліфтинг-кремах для обличчя та кремах для ділянки навколо очей. Популярними є й креми проти целюліту з кофеїном, і зміцнюючі засоби для шкіри всього тіла.

Кофеїн став частиною догляду за волоссям. Сироватки та шампуні з кофеїном запобігають надмірному випадінню волосся, стимулюючи ріст волосся.

Обирайте найкращий кофеїновий шампунь на notino.ua та насолоджуйтесь красою, здоров'ям і густотою свого волосся. Додайте кофеїн до свого регулярного догляду за шкірою обличчя та тіла, даруючи їм неповторну красу. Оживіть свою молодість із кофеїновими засобами вже сьогодні!

весь текст скритий текст

Фільтр
Лідери продажу