Перейти до основного вмісту

Ретинол

Ретинол, або ж вітамін А, вважається чудом природи і є одним із найефективніших засобів у боротьбі зі зморшками й ознаками старіння шкіри. Спершу ретинол призначався для лікування акне, але завдяки своїм позитивним властивостям і швидкій дії, що уповільнює процеси старіння шкіри, став одним із найпопулярніших компонентів антивікової косметики.

 

Ретинол діє як сильний антиоксидант і завдяки своїм ексфоліативним властивостям сприяє швидкому видаленню відмерлих клітин шкіри, а також підтримує утворення колагенових волокон. Ретинол може бути як рослинного, так і тваринного походження (риб'ячий жир, яйця, м'ясо). Також його отримують методом синтезу й широко використовують у косметологічній і фармацевтичній промисловостях.

Властивості ретинолу

Ретинол інколи називають еліксиром молодості. Його ексфоліативні властивості швидко розгладжують шкіру, омолоджуючи й оздоровлюючи її. Підходить для всіх типів шкіри, однак має дуже інтенсивну дію, тому засоби із вмістом ретинолу краще використовувати поступово. Результати не змусять довго на себе чекати.

Вплив ретинолу на шкіру

  • Допомагає вирівняти pH шкіри та зменшує пори, додаючи шкірі свіжості й сяйва.
  • Підтримує ексфоліативні властивості шкіри, проникає глибоко в шари шкіри та стимулює утворення колагенових волокон і еластину, а також зменшує ознаки старіння шкіри, розгладжує зморшки та повертає шкірі еластичність і ніжність.
  • Діє як сильний антиоксидант, підтримує природну регенерацію і ріст клітин, розгладжує шкіру й позбавляє відчуття стягнутості.
  • Є ефективним помічником у боротьбі з акне та розкриває закупорені пори.
  • Робить пігментні плями менш помітними, сприяючи утворенню меланіну, а також запобігає появі нових плям.

Косметика з ретинолом

Ретинол — це один із найпопулярніших компонентів у боротьбі проти зморшок та ознак старіння шкіри. Підходить для всіх типів шкіри й відзначається швидкою дією. Проте важливо завжди звертати увагу на його концентрацію в косметиці, яка коливається від 0,1 % (креми з ретинолом для очей та від розширених пор) до 1 % (сильні сироватки з ретинолом від зморшок, акне та пігментних плям).

Якщо ви тільки починаєте користуватися косметикою із ретинолом, рекомендуємо обирати засоби з найменшою концентрацією. Інколи використання ретинолу (зазвичай на початку) може спричиняти незначне подразнення. Розпочніть із крему, а тоді можете спробувати інтенсивнішу сироватку з ретинолом. Крем із ретинолом наносьте раз на три дні, після двох тижнів користування — раз на два дні, а після одного місяця можете користуватися нею щовечора. Перші результати стануть помітними вже після місяця користування.

Ретинол підтримує ексфоліативні властивості шкіри, тому наносьте ці засоби лише на ніч, а протягом дня захищайте шкіру кремами з високим захисним фактором (SPF 30–50), щоб уникнути небажаного пошкодження шкіри.

Віднайдіть свій еліксир молодості на notino.ua та додайте до своїх засобів для догляду за зрілою шкірою сироватку, креми й інші антивікові засоби із вмістом ретинолу. Відчуйте омолоджувальну силу ретинолу на власній шкірі!

весь текст скритий текст