Перейти до основного вмісту
Lancôme Poême парфумована вода для жінок
Lancôme Poême парфумована вода для жінок
Lancôme Poême парфумована вода для жінок
початкова нота
Гімалайський синій мак, цвіт лічі
нота серця
мімоза, жасмин, цвіт помаранчу
кінцева нота
ваніль, дурман
Тип ароматуКвіткові

Розпочніть новий розділ своєї романтичної історії. Парфумована вода Lancôme Poême сповнена контрастів, які доповнюють одне одного, наче слова ліричної поеми про безмежне кохання. Продемонструйте свою чуттєвість за допомогою чудового квіткового аромату, який розповість про те, що не можливо виразити словами.

  • привабливий квітковий аромат для романтичних митей
  • чудово підходить для прохолодної пори
  • підкреслює спокусливість жінки

Склад аромату
У вступі аромату розкриваються ніжні ноти цвіту лічі, яким додає льодяної свіжості гімалайський синій мак. Опісля перед вами відчиниться брама у квітучий літній сад, де переплітаються акорди п'янкої мімози, солодкуватого апельсинового цвіту та загадкового жасмину. Поєднання делікатної ванілі й запаморочливо ніжного дурману огорне вашу шкіру стійким, глибоким та інтенсивним ароматом.

Історія аромату
Протилежності притягуються, і парфумована вода для жінок Lancôme Poême — чудовий цьому доказ. Контрастні компоненти створюють гармонійний аромат, який витатиме навколо вас, наче чарівна квіткова хмарка. Ідею протилежностей відображено також у дизайні флакона.

З одного боку зображено спокусливу фігуру жіночого тіла, а з іншого чисті лінії створюють гру світла, сповнену несподіванок. Прозоре скло додає нотку яскравості та відваги.

LancômePoême парфумована вода для жінок

45×
100 мл
4 800грн

В наявності | 4 800,00грн / 100 мл, з ПДВ | Код: LAM0382
1
Хочу дізнатися про гравіювання більше
кур’єр Нова пошта
середа 22.05.2024
Особисте отримання
пʼятниця 24.05.2024