Лавандова олія

Фільтр
Цінова категорія

-

Лідери продажу

Ефірна олія лаванди для ванни, масажу та зняття макіяжу

Аромат лаванди — це справжні ліки для душі. Вплив цієї рослини на шкіру настільки ж дивовижний. Спробуйте лавандову олію, яка подарує вашому обличчю, тілу та волоссю ароматний та ефективний догляд.

Лавандова олія для обличчя та проти акне

Ефірна олія лаванди підходить для всіх типів шкіри, включно з сухою, атопічною та екзематозною. Завдяки своїм очисним властивостям вона також чудово бореться з акне. Користуйтесь олією двічі на день, нанісши кілька крапель на очищену шкіру, і вже незабаром ви переконаєтесь у дивовижній силі лаванди.

Лавандова олія для волосся та шкіри голови

Лавандова олія не тільки подарує вашому волоссю чудовий аромат, а й упорається з посіченими кінчиками. Коли йдеться про догляд за шкірою голови, з олією лаванди не зрівняється жоден інший засіб. Масаж голови з її використанням збільшує глибину залягання фолікулів і сприяє росту волосся, а також допомагає вирішити проблеми з лупою або випаданням волосся.

Способи використання лавандової олії:

  • заспокоює шкіру після укусу комахою;
  • відновлює та зволожує шкіру після засмагання;
  • лавандова олія для масажу допомагає тілу розслабитися;
  • допомагає відпочити та відновитися після фізичних і розумових навантажень;
  • лавандова олія для ванни — чудовий вибір для заспокоєння та релаксації у ванній перед сном;
  • велику популярність також має лавандова олія для зняття макіяжу, яка чудово очищає шкіру.

Лаванда в будь-якому вигляді заслуговує на вашу любов. Окрім неперевершених олій для тіла та обличчя з екстрактом з лаванди, у нашому асортименті ви також знайдете лавандову воду та лавандові парфуми.