L’Oréal Paris Color Richeтіні для повік

L’Oréal Paris Color Riche тіні для повік
L’Oréal Paris Color Riche тіні для повік
відтінок E6 Eau de Rose 2,5 гр

Код: LOR0750 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
NYX Professional Makeup, L’Oréal Paris, Maybelline, Garnier, MIXA тільки зараз зі знижкою 20 % та безкоштовною доставкою. Введіть промокод brands20ua у кошику.
  • Опис продукту
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис продукту L’Oréal Paris Color Riche

Опис:
тіні для повік L’Oréal Paris Color Riche - це  велика кількість відтінків та комбінацій для створення ідеального макіяжу. Тіні складаються з 4 кольорів, які можна гармонійно поєднувати. Завдяки особливій косистенції, яка поєднує шовковисту кремову текстуру з високим вмістом пігментів Ви з легкістю створите навіть найскладніший макіяж. Тіні швидко та легко наносяться та довго тримаються. Спробуйте Color Riche від улюбленого бренда  L’Oréal Paris!
Властивості:
гармонійне поєднання кольорів
швидке та легке нанесення
шовковиста текстура
Спосіб використання:
нанесіть невелику клькість тіней на повіку.

Про бренд L’Oréal Paris

Косметика L´Oréal Paris | L´Oréal Paris -  Одна з найвідоміших французьких косметичних марок не лише в Європі але й в світі. Декоративна косметика Loreal Paris почала вироблятися в 1907 року, коли молодий хімік Eugéne Schueller винайшов фарбу для волосся. На даний момент косметика L´Oréal  завоювала популярність у всьому світі і залишається одним з лідерів косметичного ринку в багатьох країнах. Фірмові магазини косметики Loreal Paris знаходяться більш ніж в 150 країнах світу. У компанію L´Oréal входить близько 500 торгових марок, ассортемент косметики яких по-справжньому величезний. Сьогодні L´Oréal випускає не лише косметику для волосся але і креми для тіла, парфумерію, тональні засоби та багато іншого.

Оцінка L’Oréal Paris Color Riche