Перейти до основного вмісту

L'Oréal Professionnel Serie Expert

 Ваша улюблена Serie Expert у новому пакованні! 

 Розроблено професіоналами для всіх, хто любить професійний догляд за волоссям. Досвідчені науковці в співпраці з найкращими перукарями світу створили інноваційний догляд за волоссям Serie Expert.

 Тепер ще більш професійний, сучасний та екологічний.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair

 Ваше волосся пошкоджене та сухе, а ви шукаєте спосіб, як дати волоссю все, чого йому не вистачає?
 Лінійка Serie Expert Absolut Repair для миттєвого відновлення поверхні та регенерації волосся містить екстракти протеїну злаків і золотого кіноа. Пошкоджена поверхня волосся миттєво трансформується, волосся стає шовковисто-ніжним, блискучим і приємним на дотик.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer

 Хочете зберегти довжину свого волосся, але кінчики вашого волосся занадто тонкі й ослаблені?
 Тоді Serie Expert Pro Longer створено саме для вас. 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

 Бажаєте, щоб ефект від вашого нового кольору волосся та техніки балаяж якомога довше залишався таким же ідеальним, як і після відвідування салону краси?
 Спробуйте 2-фазну домашню процедуру професійної лінійки Serie Expert Metal Detox, який забезпечує стабільне очищення та захист волосся від накопичення металевих частинок після складного фарбування, балаяжу або освітлення. Ця лінійка засобів зберігає яскравий й інтенсивно блискучий колір волосся. У той же час засоби Metal Detox забезпечують захист кольору від ультрафіолетового випромінювання навіть для найніжніших кольорів і відтінків волосся.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier

 Шукаєте найкращий догляд за своїм білявим волоссям?
 Засоби Serie Expert Blondifier подбають про сяйво кольору та блиск вашого освітленого волосся. 
 Для найкращого догляду за своїм білявим волоссям, важливо знати, який кінцевий результат ви хочете отримати. Після консультації з перукарем оберіть колір, техніку балаяж або освітлення. Узгодьте, який саме відтінок ви хочете мати, теплий чи холодний. Догляд за волоссям в домашніх умовах повинен відповідати таким критеріям. 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color

 Фарбоване волосся потребує професійного догляду, щоб зберегти свій блиск, сяяння та глибину кольору навіть на тій довжині, яка має найбільшу схильність до вимивання. Це може бути обумовлено як недостатнім доглядом, так і пористістю самого волосся.