L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up

одноденний мейкап для волосся

L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up одноденний мейкап для волосся
L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up одноденний мейкап для волосся
відтінок Gold Digger 60 мл
499грн.

Код: LOP09305 | Більш ніж 20 шт. у наявності
1
Нова Пошта
середа 28.08.2019
Особисте отримання
середа 28.08.2019
L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up
відтінок Gold Digger 60 мл | 499грн.

Опис продукту L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up

Фарба для волосся L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up надасть вашому волоссю інтенсивного кольорового відтінку та блиску.

Властивості:

  • надійно фарбує волосся
  • фарба залишається красивою та насиченою упродовж довгого періоду часу
  • легке та швидке застосування

Спосіб використання:
Використовуйте відповідно до інструкції.

Про бренд L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel - це французький преміум бренд косметики для волосся з давньою традицією. Він належить до всесвітньо відомої корпорації L’Oréal, яку у 1909 році заснував Eugène Schueller (Юджин Шуеллер). Цей молодий хімік розробив спеціальну формулу для фарбованого волосся, що швидко здобула популярність серед паризьких перукарів. Уже понад сто років бренд допомагає своїм клієнтам розкрити їхню індивідуальну красу та здобути впевненість у собі.

Продукція L’Oréal Professionnel розроблена за допомогою найновіших інноваційних технологій у співпраці з найкращими перукарями.

Широкий портфоліо бренду включає професійну косметику для волосся, наприклад, фарби для волосся, засоби для стайлінгу, а також шампуні, маски та інші засоби для догляду за волоссям, які застосовують перукарі та стилісти у всьому світі. L’Oréal Professionnel косметика для волосся – це гарантія того, що Ви подаруєте своєму волоссю справді найкращий догляд.

Бренд присутній на відомих показах моди у світі, а отже вводить нові тенденції. Відкрийте таємницю красивого волосся та подаруйте йому професійний догляд з L’Oréal Professionnel.