L’Oréal Professionnel Oxydant Cremeокислювач

1×
L’Oréal Professionnel Oxydant Creme окислювач
L’Oréal Professionnel Oxydant Creme окислювач
Код: LOP1100 | В наявності

Призначена лише для професійного використання.

1
Подарунок для вас
Замовляйте засоби для догляду за волоссям L’Oréal Professionnel на суму від 1000 грн та в подарунок отримайте олійку для догляду за будь-яким типом волосся (30 мл) і багатоцільовий крем для термозахисту волосся (50 мл) із колекції Mythic Oil.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Нова Пошта
пʼятниця 17.07.2020
Особисте отримання
пʼятниця 17.07.2020

Опис продукту L’Oréal Professionnel Oxydant Creme

Опис:

Окислюючий крем L’Oréal Professionnel Oxydant Creme призначений для роботи з фарбами від L’Oréal Professionnel: Majirel, Majirouge, Majiblond, Majimeches, Majicontrast. Він забезпечує інтенсивність та стійкість фарби для волосся.

Властивості:

  • забезпечує інтенсивність кольору
  • додає блиск волоссю
  • на зафарбовує 100% сивини

Спосіб застосування:

Приготування суміші

1тюбик (50 мл) фарби необхідно змішати з 75 мл окислюючого крему 20 vol. (6%) для освітлення волосся на 2 відтінки. Для освітлення волосся на 3 відтінки необхідно вибрати окислюючий крем 30 vol. (9%).

Завжди працюйте в захисних рукавичках. Дотримуйтесь інструкції по застосуванню. Якщо ви користуєтесь шейкером для змішування фарби, обов'язково відкрийте його після змішування. Таким чином ви уникните пошкодження шейкеру. Не використовуйте металеві засоби. Суміш використовуйте згідно інструкції, прикріпленій до фарби.

Про бренд L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel - це французький преміум бренд косметики для волосся з давньою традицією. Він належить до всесвітньо відомої корпорації L’Oréal, яку у 1909 році заснував Eugène Schueller (Юджин Шуеллер). Цей молодий хімік розробив спеціальну формулу для фарбованого волосся, що швидко здобула популярність серед паризьких перукарів. Уже понад сто років бренд допомагає своїм клієнтам розкрити їхню індивідуальну красу та здобути впевненість у собі.

Продукція L’Oréal Professionnel розроблена за допомогою найновіших інноваційних технологій у співпраці з найкращими перукарями.

Широкий портфоліо бренду включає професійну косметику для волосся, наприклад, фарби для волосся, засоби для стайлінгу, а також шампуні, маски та інші засоби для догляду за волоссям, які застосовують перукарі та стилісти у всьому світі. L’Oréal Professionnel косметика для волосся – це гарантія того, що Ви подаруєте своєму волоссю справді найкращий догляд.

Бренд присутній на відомих показах моди у світі, а отже вводить нові тенденції. Відкрийте таємницю красивого волосся та подаруйте йому професійний догляд з L’Oréal Professionnel.

Оцінка L’Oréal Professionnel Oxydant Creme