Зберігання грудного молока

Фільтр
Цінова категорія

-

Для кого?
Подарунки та акції

Контейнери та пакети для грудного молока

Маленький пакет для грудного молока завжди стане вам у пригоді! Незалежно від того, чи вам потрібно на деякий час розлучитися зі своїм малюком або ж ви хочете полегшити відчуття неприємного переповнення грудей у проміжках між годуваннями та зберегти молоко для майбутнього годування, немає нічого простішого, ніж зберігати його в холодильнику чи в морозильній камері в практичному пакеті або пляшечці для молока. При цьому необхідно суворо дотримуватися кількох принципів гігієни. Ми порадимо вам, що потрібно робити з грудним молоком, а також як можна його найкраще зберігати.

Як зберігати грудне молоко?

Захищайте грудне молоко від забруднення, що може спричинити проблеми з травленням у дитини. Завжди спочатку добре мийте руки, а також ретельно стерилізуйте всі пляшечки та контейнери для зберігання грудного молока, а також усі частини молоковідсмоктувача.

Принципи зберігання грудного молока

  • Молоко можна зберігати в стерилізованому контейнері для грудного молока впродовж 24 годин у холодильнику при температурі 4 °C або впродовж трьох місяців у морозильній камері при температурі -18 °C.
  • Контейнер і пакет для грудного молока завжди позначайте етикеткою із зазначенням дати зціджування та кількості молока.
  • Ніколи не зберігайте грудне молоко на дверцятах холодильника.
  • Кількість молока, що зберігається в одному контейнері або пакеті для грудного молока, повинна відповідати кількості молока, яке дитина може випити за одне годування.
  • Заморожене грудне молоко спочатку потрібно повільно розморозити в холодильнику або на водяній бані, потім ретельно перемішати та спожити впродовж 24 годин.
  • Не давайте дитині знову невикористане молоко та повторно не заморожуйте його.

Способи зберігання грудного молока

Контейнери для зберігання грудного молока зазвичай виготовляються зі скла або пластмаси та мають герметичні кришки, щоб молоко не вбирало в себе запахи з холодильника або морозильної камери. Типи контейнерів для зберігання грудного молока:

  • спеціальний контейнер для грудного молока з герметичною кришкою;
  • дитяча пляшечка з герметичною кришкою, яка потім легко замінюється на соску;
  • пакет для грудного молока, який заощаджує місце в морозильній камері.

Наша порада: на сайті notino.ua ви також знайдете практичний дозатор сухого молока для зберігання молочної суміші в точних порціях.

Завдяки контейнерам для зберігання грудного молока інший член родини зможе легко подбати про годування дитини. Обирайте пакети для грудного молока, дозатор сухого молока, соски й інші необхідні товари для дітей на   notino.ua.