Про бренд Maybelline

Історія бренду Maybelline починається в далекому 1915 році, коли молода американка Мейбл Вільямс (Mabel Williams) створила свій власний оригінальний засіб для підкреслення очей. Не минуло багато часу, як туш для вій від Maybelline стала невід'ємною частиною косметички більшості жінок у Сполучених Штатах. У такий спосіб із маленької сімейної компанії декоративна косметика Maybelline перетворилася у бренд номер один, причому не лише в Америці.

 


Засоби для макіяжу від Maybelline — це креативна, завжди трендова та водночас доступна для усіх косметика. Натхнення стилем Нью-Йорка, а також новаторські підходи під час розробки нової продукції гарантують, що в широкому асортименті бренду кожна жінка зможе знайти щось своє.
Сьогодні компанія Maybelline може пишатися співробітництвом із найкращими модельєрами на тижнях моди, де вони задають тенденції краси для наступних сезонів. Спробуйте засоби для макіяжу від Maybelline, натхненні міським стилем життя, та піддайтесь хвилі всього найбільш актуального у світі моди та краси.

весь текст скритий текст

Ви вибрали

  • Maybelline
  • Новинки
Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Підкатегорія

Оцінка

  •   3