Перейти до основного вмісту

Michael Kors

Michael Kors

Майкл Корс (Michael Kors) – всесвітньо відомий модельєр. Бренд, що носить його ім’я, є синонімом розкоші, ексклюзивності і якості. Він пропонує модні аксесуари, взуття, годинники, ювелірні вироби й окуляри, а також парфуми Michael Kors, які є такими ж позачасовими й вишуканими, як і сам бренд.

Майкл Корс створює моделі одягу з дев’ятнадцяти років. Він вивчав дизайн одягу в Нью-Йорку, опісля працював креативним директором відомого будинку моди Céline. Творити під власним брендом модельєр розпочав у 1981 році, і з 2003 року присвятив себе виключно цій діяльності. Його моделі носять такі світові знаменитості, як Мішель Обама, Кейт Міддлтон, Анджеліна Джолі, Дженніфер Лопес і Ніколь Кідман, а бутики цього американського бренду знаходяться в найвеличніших столицях світу: від Нью-Йорка, Парижа, Мілана аж до Дубая.

Перший аромат Michael Kors був представлений у 2001 році. Зараз у творчому доробку бренда кілька десятків ароматів для чоловіків і жінок, створених у співпраці зі світовими парфумерами. Спробуйте, наприклад, вишуканий східно-квітковий аромат Wonderlust, квіткову парфумовану воду Gorgeous! або чуттєвий аромат для жінок Sexy Amber. Ви ніколи не помилитеся з брендом Michael Kors!

весь текст скритий текст