Missoni Wave дезодорант-стік для чоловіків

Missoni Wave дезодорант-стік для чоловіків
Missoni Wave дезодорант-стік для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
760грн.

Заощадьте 41%
75 мл
450грн.

Код: MSO01590 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
четвер 28.01.2021

Опис парфумів Missoni Wave
Склад

Дезодорант Missoni Wave ефективно бореться з неприємним запахом і надасть вам довготривале відчуття комфорту та свіжості.

Склад

вид упаковки
aнтиперспірант

Про бренд Missoni

Італійський бренд Missoni прославився своїми в'язаними виробами з різнобарвними візерунками, завдяки яким він став відомим не тільки в Італії, але й у всьому світі. Такими ж оригінальними та грайливими, як характерні орнаменти Missoni, є і парфуми цього розкішного бренда.

Історія бренда Missoni розпочалася в 1953 році, коли Оттавіо (Ottavio) та Розіта Міссоні (Rosita Missoni) відкрили в Мілані магазин трикотажних виробів. Завдяки оригінальним зиґзаґоподібним візерункам, хвилям і смужкам модні вироби цієї італійської марки впізнаються з першого погляду. Перші парфуми від Missoni побачили світ у 80-х роках. Однак сьогодні вони більше не виробляються — у 2006 році бренд налагодив співпрацю з компанією Estée Lauder, і низка відомих парфумерів взяла участь у створенні нових парфумів Missoni.

До найпопулярніших ароматів від Missoni належать парфумована вода для жінок Missoni Missoni з фруктово-квітковою композицією, туалетна вода для жінок Missoni Missoni з ніжними квітковими нотами, а також чудовий аромат для чоловіків з цитрусовими тонами Missoni Wave.

Оцінка Missoni Wave