Moschino Funny!

туалетна вода для жінок 100 мл

35×
Moschino Funny! туалетна вода для жінок 100 мл
Moschino Funny! туалетна вода для жінок 100 мл
Moschino Funny! туалетна вода для жінок 100 мл
Moschino Funny! туалетна вода для жінок 100 мл
GzM6Hv7BBw4
Акція
100 мл
810грн.

Код: MOS0035 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 03.06.2019
Особисте отримання
понеділок 03.06.2019
Moschino Funny!
100 мл | 810грн.

Опис парфумів Moschino Funny!

Moschino Funny- запах, який характеризується грайливістю і задоволенням. Відразу принесе позитивні емоції, радість і гарний настрій. Підходить для багатьох молодих дівчат з незгасаючим оптимізмом, які люблять веселитися і насолоджуватися безтурботним ритмом життя.

Розваги, що лежать в основі Moschino Funny, були натхненням для дизайну флакону, який чудово відображає саму сутність духів.  Запах Moschino Funny поєднує в собі аромати гіркого апельсина, червоної смородини і рожевого перцю, який додає парфумам необхідну енергію у вигляді пікантності. Однак, як тільки ці запахи зникають, можна відчути чарівний аромат жасмину і фіалки, що пробудить у Вас ніжність і тим самим підвищить Ваш жіночий шарм. Moschino Funny – це аромат, наповнений чарівністю і життєвою силою.

Склад

початкова нота
помаранч, смородина, чорний перець
нота серця
жасмин, півонія, фіалка, чай
кінцева нота
бурштин, кедр, мох, мускус
Тип аромату
Квіткові, Фруктові

Про бренд Moschino

Парфумерія  Moschino | Moschino виникло в 1983 році завдяки дизайнеру по імені Франко Москіно. Його кар'єра почалася з роботи ілюстратором в різних модних журналах, потім він проявив себе як стиліст і freelance-дизайнер, ставши відомим за свій провокаційний стиль. Незважаючи на свою молодість, Moschino (Москіно) являється дуже відомою і улюбленою у всьому світі маркою. Крім усього іншого, будинок Moschino створював одяг для відкриття олімпійських ігор, і одягає зірок для концертних турне. Moschino створює не тільки кілька ліній одягу, а й парфумерію Moschino (Москіно). Жінка Moschino - пристрасна, непокірна і волелюбна, справжня дама-вамп. Але в той же час їй не чужа романтичність, вишуканість і чуттєвість. Дражливий, трохи іронічний, звабний і непередбачуваний аромат  Moschino, немов чарівний коктейль, надає їй особливий шарм.

Оцінка Moschino Funny!

Додати нову рецензію

5.0
35 оцінка
28
4
1
1
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження