Moschino Funny!туалетна вода для жінок

38×
Moschino Funny! туалетна вода для жінок
Moschino Funny! туалетна вода для жінок
100 мл
1 280грн.

Код: MOS0035 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 20.08.2020
Особисте отримання
четвер 20.08.2020

Опис парфумів Moschino Funny!
Склад

Незважаючи на день, час і погоду — час на веселощі знайдеться завжди! Туалетна вода Moschino Funny! створена на хвилі пустотливої грайливості та розміреного ритму життя. Піддайтесь позитивним емоціям, радості та позитивному настрою!

  • аромат для жінок, сповнених грайливості та життєвої сили
  • сподобається усім, хто любить розваги та насолоджується життям
  • туалетна вода для щоденного використання

Склад аромату
На початкових нотах аромату Moschino Funny! переплітається аромат гіркого апельсина, червоної смородини та рожевого перцю, що надає композиції пікантності. Щойно ці тони почнуть відходити на другий план, ви відчуєте звабливі квіткові ноти жасмину, фіалки та півонії, які пробудять у вас ніжність. Ваш жіночий шарм підкреслить поєднання чуттєвого мускусу, моху, кедра та бурштину, що міститься в основі аромату.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
гіркий апельсин, рожевий перець, червона смородина
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, півонія, зелений чай, фіалка
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
бурштин, мускус, кедр, мох
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Про бренд Moschino

Парфумерія  Moschino | Moschino виникло в 1983 році завдяки дизайнеру по імені Франко Москіно. Його кар'єра почалася з роботи ілюстратором в різних модних журналах, потім він проявив себе як стиліст і freelance-дизайнер, ставши відомим за свій провокаційний стиль. Незважаючи на свою молодість, Moschino (Москіно) являється дуже відомою і улюбленою у всьому світі маркою. Крім усього іншого, будинок Moschino створював одяг для відкриття олімпійських ігор, і одягає зірок для концертних турне. Moschino створює не тільки кілька ліній одягу, а й парфумерію Moschino (Москіно). Жінка Moschino - пристрасна, непокірна і волелюбна, справжня дама-вамп. Але в той же час їй не чужа романтичність, вишуканість і чуттєвість. Дражливий, трохи іронічний, звабний і непередбачуваний аромат  Moschino, немов чарівний коктейль, надає їй особливий шарм.

Оцінка Moschino Funny!