Mugler Alien

молочко для тіла для жінок 200 мл (освітлюючий)

Mugler Alien молочко для тіла для жінок 200 мл (освітлюючий)
Mugler Alien молочко для тіла для жінок 200 мл (освітлюючий)
Mugler Alien молочко для тіла для жінок 200 мл (освітлюючий)
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: THM2390 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 26.09.2018
Mugler Alien
молочко для тіла для жінок 200 мл (освітлюючий) | 1 094грн.

Опис парфумів Mugler Alien

Молочко для тіла Mugler Alien Alien досконало доповнить парфуми з цієї ж колекції. Молочко живитиме вашу шкіру та надасть їй необхідного зволоження. За умови регулярного використання ваша шкіра стане оксамитово-гладкою та надзвичайно ніжною.

Про бренд Mugler

Thierry Mugler  - Ви готові до чарівних перетворень? Або, може, хочете зробити подорож по нескінченній Всесвіту? Що ж, приготуйтеся втілювати свої бажання та мрії в реальність, адже тепер у все є Mugler.
Аромати, що завоювали небачену популярність - виняткове поєднання високої моди і містичної фантазії, сучасні магічні зілля, поміщені в футуристичні флакони - все це винаходи талановитого дизайнера Thierry Mugler. Він - єдиний, хто не потребує натхнення, тому що, на думку Тьєррі Мюглер, у нього є інтелект і цього достатньо, щоб уява перенесла його в світ містичних перетворень, ім'я якому - Парфуми.
Професійне захоплення і заняття балетом не пройшли дарма, і після відходу зі сцени і заснування Будинку Моди, він почав створювати аромати, яким притаманний особливий шик, вони наповнені особливим звучанням, чуттєвістю, артистичністю та виразністю.

Menu