Mugler Angel Nova парфумована вода замінний флакон для жінок

10×
Mugler Angel Nova парфумована вода замінний флакон для жінок
Mugler Angel Nova парфумована вода замінний флакон для жінок
Акція
Рекомендована роздрібна ціна
2 630грн.

Заощадьте 29%
50 мл
1 870грн.

Код: THM05392 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
вівторок 02.02.2021

Опис парфумів Mugler Angel Nova
Склад

Не відмовляйте собі в задоволені стати тим, ким ви завжди хотіли. Станьте зіркою! Парфумована вода для жінок Mugler Angel Nova допоможе вам реалізувати те, що відбувається лише у вашій уяві. Її натуральна й водночас елегантна ароматична композиція змусить вас повірити у свою мрію.

  • фруктово-квітковий аромат із нотами деревини
  • підкреслює привабливість, впевненість у собі та красу своєї власниці
  • істинно жіночний, інтенсивно чуттєвий аромат

Склад аромату
Аромат розкривається фруктовими нотами, в яких переважає смачна малина. Опісля на трон сходить королева всіх квітів — троянда. Її надзвичайно п'янкий відтінок є результатом поєднання класичної дистиляції й інноваційних технологій. Аромат повільно прощатиметься з вами деревними нотами акігалавуду.

Історія аромату
Аромат Mugler Angel Nova символізує жінку, сповнену рішучості здійснити свої мрії. Крім прекрасного дизайну флакон радує ще й тим, що його можна повторно наповнити, уникнувши в такий спосіб шкоди для довкілля.

Обличчям аромату стала чарівна модель Тоні Гаррн (Toni Garrn). Її сила та впевненість у собі якнайкраще підкреслюють характер цієї парфумованої води.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
малина
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
болгарська троянда
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
Akigalawood®
Тип аромату
Фруктові, Квіткові, Древесний

Про бренд Mugler

p>Thierry Mugler  - Ви готові до чарівних перетворень? Або, може, хочете зробити подорож по нескінченній Всесвіту? Що ж, приготуйтеся втілювати свої бажання та мрії в реальність, адже тепер у все є Mugler.
Аромати, що завоювали небачену популярність - виняткове поєднання високої моди і містичної фантазії, сучасні магічні зілля, поміщені в футуристичні флакони - все це винаходи талановитого дизайнера Thierry Mugler. Він - єдиний, хто не потребує натхнення, тому що, на думку Тьєррі Мюглер, у нього є інтелект і цього достатньо, щоб уява перенесла його в світ містичних перетворень, ім'я якому - Парфуми.
Професійне захоплення і заняття балетом не пройшли дарма, і після відходу зі сцени і заснування Будинку Моди, він почав створювати аромати, яким притаманний особливий шик, вони наповнені особливим звучанням, чуттєвістю, артистичністю та виразністю.

Оцінка Mugler Angel Nova10