Mugler Angel подарунковий набір для жінок II.

Mugler Angel подарунковий набір для жінок II.
Mugler Angel подарунковий набір для жінок II.
1 870грн.

Код: THM05471 | В наявності

Angel парфумована вода 25 мл + парфумерна ручка 7 мл + крем для тіла 50 мл

1
Пункт видачі у Києві
вівторок 26.01.2021

Опис парфумів Mugler Angel
Склад

Розкішний аромат — це завжди правильний вибір, якщо ви хочете подарувати справжню радість. Парфумерний набір для жінок Mugler Angel у красивій упаковці неодмінно потішить тих, кого ви любите. Довіртеся магії цього чудового набору та будьте впевнені, що він не залишить байдужою жодну жінку.

Властивості:

  • мініатюра аромату чудово поміститься в будь-яку сумочку
  • парфумерний набір, який стане чудовим подарунком
  • розкішний дизайн

Набір містить:

  • Angel парфумована вода 25 мл
  • парфумерна ручка 7 мл
  • крем для тіла 50 мл

Склад

Тип аромату
Східні
Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Mugler

p>Thierry Mugler  - Ви готові до чарівних перетворень? Або, може, хочете зробити подорож по нескінченній Всесвіту? Що ж, приготуйтеся втілювати свої бажання та мрії в реальність, адже тепер у все є Mugler.
Аромати, що завоювали небачену популярність - виняткове поєднання високої моди і містичної фантазії, сучасні магічні зілля, поміщені в футуристичні флакони - все це винаходи талановитого дизайнера Thierry Mugler. Він - єдиний, хто не потребує натхнення, тому що, на думку Тьєррі Мюглер, у нього є інтелект і цього достатньо, щоб уява перенесла його в світ містичних перетворень, ім'я якому - Парфуми.
Професійне захоплення і заняття балетом не пройшли дарма, і після відходу зі сцени і заснування Будинку Моди, він почав створювати аромати, яким притаманний особливий шик, вони наповнені особливим звучанням, чуттєвістю, артистичністю та виразністю.

Оцінка Mugler Angel