Nina Ricci Bellaтуалетна вода для жінок

Nina Ricci Bella туалетна вода для жінок
Nina Ricci Bella туалетна вода для жінок
Рекомендована роздрібна ціна
2 880грн.

Заощадьте 36%
80 мл
1 850грн.

Код: NIN01203 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
середа 02.12.2020
Особисте отримання
середа 02.12.2020

Опис парфумів Nina Ricci Bella
Склад

Не приховуйте своєї спонтанності. Саме вона робить вас такою звабливою — як і туалетна вода Nina Ricci Bella. Її аромат зачарує вас своїми свіжими й водночас відважними тонами та розкриє вашу непередбачувану красу й жіночну сексуальність. Достатньо лише кількох краплин…

  • аромат для відважних дівчат, підходить для денного користування
  • створено парфумерками Сонею Констан (Sonia Constant) та Луїзою Тернер (Louise Turner)
  • красивий і оригінальний флакон у формі яблука

Склад аромату
Характер цього незабутнього аромату проявляється вже з перших митей, зачаровуючи делікатною комбінацією ревеню та зеленого мандарина. За мить фруктовий вступ поступово переллється в п’янку троянду та ніжну фрезію. Фінальні тони теплої ванілі та чистого білого мускусу забезпечать вам магнетичну привабливість.

Історія аромату
Флакон туалетної води Nina Ricci Bella з колекції Les Belles de Nina має вигляд зеленого яблука. Зелена барва — це відображення живого та відважного характеру аромату. На золотистих листках, які прикрашають ковпачок, виблискує декоративна комашка сонечко темно-синього кольору, завдяки якій ви остаточно закохаєтеся в цю туалетну воду.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
ревінь, зелена мандаринка
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, фрезія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ваніль, білий мускус
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Про бренд Nina Ricci

У своїй творчості модельєр Ніна Річчі (Nina Ricci) акцентує на жіночності, аристократизмі та прості. Ще з 1932 року її модний дім «haute couture» прикрашає вулиці Парижа, а ідеальні фасони та найкращі тканини —парижанок. Модельєр і її син швидко розширили модні колекції ароматами Nina Ricci, які й до сьогодні є невід’ємною частиною цього французького бренда.

Перший парфум Nina Ricci Coeur Joie з’явився в 1946 році, а другий аромат — L’Air du Temps — є незмінною класикою з 1948 року. Аромат, що в чарівному флаконі, коронованому кришталевою голубкою, уособлює кохання та свободу та є культовим парфумом бренда. Його популярність посприяла зміцненню успіху цього дому моди в усьому світі. Окрім того, він є невичерпним джерелом натхнення для створення наступних парфумів від Nina Ricci.

Оцінка Nina Ricci Bella