Перейти до основного вмісту

Nivea Men

Nivea Men

Чоловіки також потребують косметики, що забезпечить їм ідеальний та охайний вигляд. Незалежно від того, куди саме ви збираєтесь — на побачення чи на робочу зустріч — необхідно стежити за своїм зовнішнім виглядом. Тепер робити це стало набагато простіше. NIVEA MEN забезпечить догляд за волоссям, бородою, шкірою обличчя та тіла.

Nivea належить до провідних косметичних брендів. У цілому світі люди довіряють продукції цього бренду вже понад 100 років. Легендарний Nivea Creme вперше було представлено в 1911 році. Завдяки універсальності цього крему його не перестають любити в оновленій формі й сьогодні. Nivea Men Creme, який відомий своєю легкою структурою та свіжістю аромату, найкраще пристосований до чоловічої шкіри.

Nivea випустила цілі колекції засобів, які зарекомендували себе в усьому світі. Зміцнювальний шампунь, гель для душу, бальзам для губ або дезодорант Nivea Men — це продукти, що знадобляться кожному чоловікові. Серед широкого асортименту ви знайдете гель і піну для гоління, а також невіддільний від них бальзам після гоління Nivea Men.

весь текст скритий текст