Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bagкосметичка

Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bag косметичка
Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bag косметичка
Безкоштовна доставка
610грн.

Код: NOI02100 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 20.08.2020
Особисте отримання
четвер 20.08.2020

Опис продукту Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bag

Збираєтесь у подорож? Або ж хочете впорядкувати всі важливі речі у своїй сумочці? У будь-якому разі вам стане у нагоді косметичка від Notino Glamour Collection, у якій помістяться всі необхідні дрібнички. До того ж, сумочка має стильний дизайн і стане чудовим аксесуаром.

Властивості:

  • для засобів макіяжу, коштовностей або інших дрібних предметів
  • дизайн косметички розроблено у Франції
  • розмір сумочки: 27 × 17 × 8 см

Матеріал:

  • 100 % поліуретан
  • нейлонова застібка-блискавка

Про бренд Notino

Ми знаходимося у світі краси вже 15 років і накопичили багато досвіду та ідей. Наша продукція інспірована нашими клієнтами, які так само, як і ми, цікавляться красою та завжди прагнуть більшого.

Ми прагнемо, щоб Notino завжди пропонувало найвищу якість за найвигіднішими цінами. Наша команда створює оригінальну та сучасну продукцію для будь-якої події: від практичних косметичних засобів і наборів для подорожей до послуг на замовлення, як-от гравірування на парфумах чи розкішні подарункові коробочки. Ми прислухаємося до ваших потреб і переконані, що у вашій косметичці неодмінно буде місце для ефективних косметичних засобів із витонченим дизайном. Наша мета — зробити красу доступною для кожного.

Вся продукція є ексклюзивною та доступною лише в Notino. Ми постійно працюємо над розширенням нашого портфоліо та створенням інноваційних методів.

Оцінка Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bag