Nuxe Huile Prodigieuse

подарунковий набір II.

Nuxe Huile Prodigieuse подарунковий набір II.
Nuxe Huile Prodigieuse подарунковий набір II.

Код: NUX02585 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml + Prodigieux Precious Scented Shower Oil with Golden Shimmer 100 ml + Crème Fraîche de Beauté 48H Moisturising Cream for Normal Skin 30 ml + Prodigieuse Candle 70 g

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Властивості
анти-вікова косметика, живлення, Зволоження
Спосіб застосування
денний
Тип волосся
всі типи волосся
Тип набору
подарунковий набір
Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Тип шкіри обличчя
для всих типів, нормальна
SPF
без SPF

Про бренд Nuxe

Косметика Nuxe поєднує в собі силу природи, ефективність науки та відчуття максимального задоволення від використання. Це відображено в самій назві бренду, що виник завдяки комбінації слів «Nature» і «Luxury», та у всій продукції Nuxe. Косметика Nuxe не містить парабенів і мінеральних олій.

Бренд Nuxe поступово розвивався з початку 50-х років. Однак справжнє життя в Nuxe вдихнула в 1989 році Аліза Жабес (Aliza Jabès) – прихильниця ароматерапії, а також засновниця концепції Nuxe Spa, що виникла згодом. Перший засіб, який вона розробила – суха олійка Nuxe Huile Prodigieuse® – одразу став справжнім хітом і зараз є знаковим продуктом компанії.

Компанія Nuxe бере активну участь у науково-дослідній діяльності, а тому вся її продукція розроблена на основі використання оригінальних методів, заснованих на знаннях сучасної ботаніки. Олійку Nuxe доповнює комплексна колекція засобів для догляду за обличчям і тілом, а також парфуми Nuxe, натхнені характерним ароматом легендарної сухої олійки.