Nuxe Prodigieux

олійка для душу для жінок 200 мл

Nuxe Prodigieux олійка для душу для жінок 200 мл
Nuxe Prodigieux олійка для душу для жінок 200 мл
Nuxe Prodigieux олійка для душу для жінок 200 мл
200 мл
252грн.

Код: NUX1651 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
понеділок, 01.10.2018
Nuxe Prodigieux
200 мл | 252грн.

Опис парфумів Nuxe Prodigieux

Олійка для душу Nuxe Prodigieux чудово доповнить парфуми з цієї ж колекції. Надасть шкірі тіла ніжності, живлення та прекрасного аромату. Олійка для душу перетворить ваше щоденне приймання душу на розкішне ароматне задоволення.

Про бренд Nuxe

Косметика Nuxe поєднує в собі силу природи, ефективність науки та відчуття максимального задоволення від використання. Це відображено в самій назві бренду, що виник завдяки комбінації слів «Nature» і «Luxury», та у всій продукції Nuxe. Косметика Nuxe не містить парабенів і мінеральних олій.

Бренд Nuxe поступово розвивався з початку 50-х років. Однак справжнє життя в Nuxe вдихнула в 1989 році Аліза Жабес (Aliza Jabès) – прихильниця ароматерапії, а також засновниця концепції Nuxe Spa, що виникла згодом. Перший засіб, який вона розробила – суха олійка Nuxe Huile Prodigieuse® – одразу став справжнім хітом і зараз є знаковим продуктом компанії.

Компанія Nuxe бере активну участь у науково-дослідній діяльності, а тому вся її продукція розроблена на основі використання оригінальних методів, заснованих на знаннях сучасної ботаніки. Олійку Nuxe доповнює комплексна колекція засобів для догляду за обличчям і тілом, а також парфуми Nuxe, натхнені характерним ароматом легендарної сухої олійки.

Menu