Олія опунції

Олія опунції
Фільтр
Цінова категорія

-

Тип шкіри обличчя
Оцінка
  •   1

Еліксир молодості існує! Олія опунції володіє неймовірними зволожувальними й антивіковими властивостями, за що її по праву називають натуральним ботоксом. Олію опунції можна використовувати вранці та ввечері замість денного й нічного крему. Олія швидко вбирається, тож її можна наносити всього за кілька хвилин перед нанесенням макіяжу.

Олія опунції для шкіри обличчя

Дія олії опунції на шкіру майже чудотворна. Олія багата на незамінні жирні кислоти омега 6 і 9, а також на амінокислоти. До того ж, вона містить велику кількість природного антиоксиданту, зокрема вітаміну Е (вдвічі більше, ніж арганова олія).

Користь олії опунції для шкіри обличчя:

  • Захищає шкіру від негативного впливу вільних радикалів.
  • Має омолоджувальний ефект — розгладжує дрібні зморшки навколо очей і рота, підтягує шкіру.
  • Сприяє виробленню колагену, прискорюючи відновлення клітин.
  • Утримує в шкірі вологу, сповнюючи її свіжістю.
  • Регулює вироблення шкірного сала, звужує й очищає пори.
  • Усуває почервоніння шкіри та заспокоює її.
  • Усуває темні кола під очима.

Користь олії опунції для тіла

Олія опунції має чудодійний вплив не лише на шкіру обличчя. Вона омолоджує шкіру шиї, зони декольте та всього тіла. При регулярному використанні ви незабаром помітите, що ваша шкіра стає більш сяючою та пружнішою. Олію опунції особливо рекомендовано застосовувати для рук. Часто саме шкіра рук, а не обличчя, виказує вік жінки. Щоб запобігти цьому, розітріть кілька крапель олії опунції в долонях.

Користь олії опунції для волосся

Лупа, сухе та пошкоджене волосся без блиску... Олія опунції впорається навіть із цим. Наносьте її на кінчики мокрого волосся щоразу після миття і незабаром воно знову засяє красою та здоров'ям.

Органічна олія опунції

Органічна олія опунції має найчистіше походження та виготовляється з ретельно відібраних рослин. Це гарантує не тільки її високу якість, але й вміст максимально можливої кількості біоактивних речовин, вітамінів і мінералів.

Оберіть чисту олію опунції чи її суміш із іншими природними оліями та дозвольте своїй шкірі засяяти!