Skip to main content

Пемза для ніг

Рекомендовано

Регулярно користуйтеся пемзою для ніг і насолоджуйтесь ідеально гладенькими стопами без затверділої шкіри. Шорстка поверхня пемзи пом’якшує шкіру на п’ятках, ліктях та інших частинах тіла.

Як користуватися пемзою

  1. Спочатку розмочіть затверділу шкіру в теплій воді.
  2. Намочіть пемзу й обережно протріть нею затверділу шкіру, яку хочете видалити. Добре розмочена шкіра легко відлущується, залишаючи після себе ніжну та м’яку поверхню. Не потрібно сильно тиснути, достатньо делікатно пройтися пемзою по шкірі.
  3. Сполосніть шкіру водою. Якщо ви незадоволені результатом, продовжуйте процедуру.
  4. Не забувайте, що пемза також зношується. Після використання регулярно споліскуйте її.
  5. Потім висушіть шкіру рушником і скористайтеся кремом для ніг або кокосовою олією, яка піклуватиметься про зволоження та пом’якшення шкіри стоп.

Якщо ви хочете, щоб пемза для ніг служила вам довго, потрібно за нею доглядати. Після кожного використання пемзу слід ретельно помити, наприклад чистою зубною щіткою. Так ви очистите її від невеличких залишків шкіри, які залишаються в порах пемзи. Час від часу пемзу можна виварювати, щоб видалити залишки бруду. Пемзу слід завжди добре висушувати.

Пемза для ніг — матеріали

Обирайте пемзу з того матеріалу, який вам більше підходить. Натуральна пемза виготовляється з видобутої гірської породи, найчастіше вулканічного скла, яке досить пористе, а тому добре видаляє відмерлі частинки шкіри. Штучна пемза має аналогічні характеристики, її вигляд і властивості подібні до натуральної.

Як позбутися ороговілої шкіри іншим способом?

Окрім пемзи, ви можете користуватися й іншими засобами. Спробуйте, наприклад, пілінг для ніг, мікрогранули якого масажують і пом’якшують шкіру, шкарпетки з ефектом ексфоліації або електричну роликову пилку для стоп, які допоможуть вам швидко позбутися затверділої шкіри на п’ятках.