Prada Luna Rossaтуалетна вода для чоловіків

Prada Luna Rossa туалетна вода для чоловіків
Prada Luna Rossa туалетна вода для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
3 070грн.

Заощадьте 36%
100 мл
1 950грн.

Код: PRA0085 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 22.07.2020
Особисте отримання
середа 22.07.2020

Опис парфумів Prada Luna Rossa
Склад

Незвичайний чоловічий парфум Prada Luna Rossa адресований харизматичним та впевненим у собі чоловікам. Ретельно підібрані есенції покликані  зачепити всі існуючі почуття в людях та зарядити чоловіка невичерпною енергією. З Luna Rossa Ви будете почувати себе впевнено в будь-якій ситуації.


Композиція спалахує яскравими сплесками освіжаючого гіркого апельсина, інтенсивний аромат якого гармонійно поєднується з чуттєвою лавандою. В серці парфуму приховується приваблива шавлія з дрібними листочками м'яти. Ця яскрава комбінація дарує чудовий настрій та бажання рухатися вперед. Завершується композиція амброксаном та абельмошем. Парфум підходить для будь-якої пори року та часу доби.

Розкрийте своє справжню суть та відкрийте нову чуттєву сторінку! Prada Luna Rossa не залишить байдужою жодну жінку! Luna Rossa  поміщений в елегантний флакон з сріблястим ковпачком. Чоловічі парфуми Prada мають незмінний попит. Це еталон класики, яскраве вираження вишуканості та стилю.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
гіркий апельсин, лаванда
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
м'ята, шавлія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
Абельмош мускатний, амброксан
Тип аромату
Цитрусові, Ароматичні

Про бренд Prada

Покази модного дому Prada — це завжди щось нове, незвичне й унікальне. Його незвичні та неповторні колекції, створені ніби-то поєднанням непоєднуваного з метою викликати провокаційну реакцію — живі, бурхливі, емоційні й інтелектуальні. Цей заряд енергії й унікальний підхід відображено в кожному ароматі бренда Prada. 

Блискуча ідея, специфічна техніка або ексклюзивні інгредієнти — ці елементи типові для ароматів Prada, однак, їхні творці не перестають експериментувати. Вони розбивають їх на малі часточки та поєднують у найнезвичніший спосіб. З’єднавши їх заново, вони отримують щось таємниче та містичне. Старі та добре знайомі аромати наново відкриваються, перетворившись у щось нове та неперевершене.

Дозвольте собі пройтись шляхом аромату, сповненим краси та розкоші. Насолоджуйтеся неповторністю культового аромату для жінок Prada Candy або чоловічою класикою Prada Luna Rossa, піддайтеся чарам бренда Prada, одного із найвпливовіших домів моди у світі.

Оцінка Prada Luna Rossa