Revlon Charlie Gold туалетна вода для жінок

10×
Revlon Charlie Gold туалетна вода для жінок
Revlon Charlie Gold туалетна вода для жінок
100 мл
250грн.

Код: RVL0691 | В наявності

Цей продукт не пакують до целофану під час виробництва.

1
Пункт видачі у Києві
четвер 28.01.2021

Опис парфумів Revlon Charlie Gold
Склад

Туалетна вода Revlon Charlie Gold завдяки своєму чуттєвому аромату дозволить поринути у казковий східний сад, наповнений пишними квітами.

  • східний аромат
  • для чуттєвої жінки
  • підходить передусім для використання в холодну пору року

Склад

склад
слива, троянда, жасмин, персик, абрикос, мандарин, аніс, бурштин, мускус, кедр, карамель, сандалове дерево, кориця, фіалка, фрезія
Тип аромату
Східні, Квіткові

Про бренд Revlon

Парфумерія  Revlon | Revlon - на початку тридцятих років минулого століття брати Чарльз і Джозеф Ревсон і їхній друг, хімік Чарльз Лахман, об'єднали свої ідеї і капітали для того, щоб створити фірму, яка дозволила б жінці виглядати ідеально. За легендою, одного разу, під час обіду в ресторані, Чарльз Ревсон звернув увагу на даму за сусіднім столиком, коли вона промокала губи серветкою. Помада і лак на нігтях були різного тону. Саме в той момент і народилася ідея - подарувати жінкам досконалість. І тоді ж був затверджений постулат, який дозволив компанії досягти шаленої популярності - використовуємо лише натуральні інгредієнти і передові технології. У 1970 році вийшов їх перший аромат - і вже через рік він побив за обсягами продажу безсмертний Chanel № 5. Бездоганна якість - стратегія компанії, яка лишається незмінною до сьогоднішнього дня.

Оцінка Revlon Charlie Gold10