RevlonCharlie Silver туалетна вода для жінок

4×
Revlon Charlie Silver туалетна вода для жінок
Revlon Charlie Silver туалетна вода для жінок
100 мл
280грн.

В наявності | Код: RVL0693
1
Нова Пошта
четвер 03.02.2022
Особисте отримання
четвер 03.02.2022

Revlon Charlie Silver  - освіжаючий яскравий  парфум, який  дуже тонко підкреслить елегантний стиль своєї власниці, її спокусливу привабливість, чуттєвість та спонтанність.
Незвичайна композиція розпочинається фруктовим коктейлем з акордів солодких абрикос та зрілого персика. Освіжаючі ноти лайму, доповнені грайливою конвалією, ароматом свіжої груші та квітів магнолії. Парфум буде доречним на протязі цілого дня, особливо влітку.

Спробуйте Revlon Charlie Silver — і Ви відчуєте, як аромат розкриється на вашій шкірі незвичайними нотами, надаючи Вам відвертої вишуканості, містичності та непокірності. Цей парфум стане простою та стильною родзинкою для усіх шляхетних та впевнених в собі жінок.

Склад

склад
магнолія, лайм, персик, конвалія, груша, абрикос
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Парфумерія  Revlon | Revlon - на початку тридцятих років минулого століття брати Чарльз і Джозеф Ревсон і їхній друг, хімік Чарльз Лахман, об'єднали свої ідеї і капітали для того, щоб створити фірму, яка дозволила б жінці виглядати ідеально. За легендою, одного разу, під час обіду в ресторані, Чарльз Ревсон звернув увагу на даму за сусіднім столиком, коли вона промокала губи серветкою. Помада і лак на нігтях були різного тону. Саме в той момент і народилася ідея - подарувати жінкам досконалість. І тоді ж був затверджений постулат, який дозволив компанії досягти шаленої популярності - використовуємо лише натуральні інгредієнти і передові технології. У 1970 році вийшов їх перший аромат - і вже через рік він побив за обсягами продажу безсмертний Chanel № 5. Бездоганна якість - стратегія компанії, яка лишається незмінною до сьогоднішнього дня.