Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protectкосметичний набір (для волосся пошкодженого сонцем)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect косметичний набір (для волосся пошкодженого сонцем)
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect косметичний набір (для волосся пошкодженого сонцем)
косметичний набір (для волосся пошкодженого сонцем)

Код: SCW07729 | Зараз цей продукт недоступний

поживний шампунь для волосся та тіла 100 мл + відновлюючий та зміцнюючий догляд 2 в 1 75 мл + охоронний спрей для волосся 100 мл

Подарунок для вас
При замовленні на суму від 1300 грн можете обрати один з 12 чудових подарунків у кошику.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Властивості

Властивості
Блиск та м'якість, Захист волосся від дії сонця, захищає від зовнішніх впливів, Зволоження, Легке розчісування волосся
Тип волосся
Волосся відкрите сонцю
Тип набору
дорожній набір, косметичний набір
Kонсистенція
гель, крем

Про бренд Schwarzkopf Professional

Доручіть своє волосся дійсно професійному догляду із засобами Schwarzkopf Professional! Під час створення своєї продукції цей всесвітньо відомий бренд косметики для волосся тісно співпрацює з провідними професійними стилістами, які мають дійсно багатий досвід у царині догляду за волоссям!  
З широкого асортименту засобів Schwarzkopf Professional ви можете вибрати саме ту лінію, яка найкраще підходить для вашого типу волосся. Для легкого запам’ятовування окремі лінії засобів різняться кольором та нададуть вам усе необхідне для догляду вашого волосся.
Бренд Schwarzkopf Professional існує на ринку вже понад 100 років і за цей час досконало усвідомив, як піклуватись про ваше волосся, щоб за всіх обставин воно залишалось здоровим і красивим. Ця успішна компанія починалась з невеликої крамниці побутової хімії, якою керував хімік Ганс Шварцкопф (Hans Schwarzkopf). Невдовзі засоби для волосся набули значної популярності серед клієнтів, а завдяки своїм інноваційним технологіям стали революційними на ринку косметики для догляду за волоссям.  
Сьогодні бренд Schwarzkopf Professional володіє величезною кількістю патентів і визначає темп на світовому ринку. Косметику для догляду за волоссям Schwarzkopf Professional можна знайти в салонах і магазинах усіх континентів. Отже, якщо ви прагнете по-справжньому професійного зовнішнього вигляду свого волосся, зробіть ставку на косметику для волосся Schwarzkopf Professional і побачите, що ви не помилились!

Оцінка Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect