Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It Texture

матуюча пудра слабкої фіксації

8×
Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It Texture матуюча пудра  слабкої фіксації
Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It Texture матуюча пудра  слабкої фіксації
465грн.

Зекономте 52%
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: SCW0478 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 05.07.2019
Особисте отримання
пʼятниця 05.07.2019
Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It Texture
10 гр | 222грн.

Опис продукту Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It Texture

Опис:
Schwarzkopf Professional Osis+ Texture пудра з ефектом поглинання жирного блиску надасть волоссю необхідну структуру та об'єм. Також пудра має чудові фіксуючі властивості. Вашу зачіску ніщо не зіпсує.

Властивості:

  • додає структуру та об'єм
  • забеспечує довготривалу фіксацію
  • нейтралізує жирний блиск волосся

Тип волосся:
Для всіх типів волосся.

Спосіб застосування:
Малу кількість засобу розітріть в руках, а потім нанесіть на вологе або сухе волосся та зробіть укладку звичним для вас способом.

Властивості

Властивості
Текстура, Фіксація
Kонсистенція
пудра

Про бренд Schwarzkopf Professional

Доручіть своє волосся дійсно професійному догляду із засобами Schwarzkopf Professional! Під час створення своєї продукції цей всесвітньо відомий бренд косметики для волосся тісно співпрацює з провідними професійними стилістами, які мають дійсно багатий досвід у царині догляду за волоссям!  
З широкого асортименту засобів Schwarzkopf Professional ви можете вибрати саме ту лінію, яка найкраще підходить для вашого типу волосся. Для легкого запам’ятовування окремі лінії засобів різняться кольором та нададуть вам усе необхідне для догляду вашого волосся.
Бренд Schwarzkopf Professional існує на ринку вже понад 100 років і за цей час досконало усвідомив, як піклуватись про ваше волосся, щоб за всіх обставин воно залишалось здоровим і красивим. Ця успішна компанія починалась з невеликої крамниці побутової хімії, якою керував хімік Ганс Шварцкопф (Hans Schwarzkopf). Невдовзі засоби для волосся набули значної популярності серед клієнтів, а завдяки своїм інноваційним технологіям стали революційними на ринку косметики для догляду за волоссям.  
Сьогодні бренд Schwarzkopf Professional володіє величезною кількістю патентів і визначає темп на світовому ринку. Косметику для догляду за волоссям Schwarzkopf Professional можна знайти в салонах і магазинах усіх континентів. Отже, якщо ви прагнете по-справжньому професійного зовнішнього вигляду свого волосся, зробіть ставку на косметику для волосся Schwarzkopf Professional і побачите, що ви не помилились!