Перейти до основного вмісту

Thayers

Тонік №1 у США* для свіжої, зволоженої та сяючої шкіри

Thayers

Високоякісний, натуральний, вірний традиції, яка сягає 40-х років ХІХ сторіччя. Саме таким є американський бренд Thayers. У його асортименті тоніки, лосьйони, бальзами для тіла та різні види мила — словом, доглядова косметика, яка ідеально дбає про шкіру обличчя й тіла. У рецептурах продуктів Thayers, серед іншого, використано зв’язувальні, тонізуючі й антиоксидантні властивості гамамелісу віргінського, який став зірковим інгредієнтом косметики Thayers, і водночас причиною популярності цього бренду серед споживачів.

Ще далекого 1847 року Генрі Таєр (Henry Thayer) почав дослідження потужної дії гамамелісу й інших рослин, що поліпшують стан шкіри обличчя та тіла. У Бостоні він отримав медичну освіту з ухилом на хімію й невдовзі в Кембриджі на розі Мейн-стріт і Ессекс-стріт відкрив свою крамницю Henry Thayer & Company. У ній він продавав побутову хімію, а також медикаменти для армії під час Громадянської війни в США. Його головною метою було створення натуральних екстрактів в особливо концентрованій формі. Із часом Таєр почав виготовляти рідкі екстракти, зокрема у вигляді витяжок, настоянок, компресів і сиропів.

Спробуйте й ви славетний Thayers Toner та інші продукти, збагачені екстрактами органічного гамамелісу, вирощеного на сімейній фермі в Коннектикуті. Виробництво традиційним методом без дистиляції гарантує надзвичайно високий вміст дубильних речовин, відомих своєю зв’язувальною й антиоксидантною дією. Тому не оминіть увагою, наприклад, тонік Thayers Witch Hazel Toner (Original) із гамамелісом без вмісту алкоголю. Цей засіб відновлює природний баланс шкіри обличчя, розгладжує її та допомагає звужувати пори.

весь текст скритий текст