Комерційні умови NOTINO VIP KLUB

I.       Преамбула

 1. VIP-клуб Notino — новий вимір задоволення від покупок. Ставши членом VIP-клубу Notino, ви отримаєте нові можливості під час здійснення покупок в інтернет-магазині Notino. Кожен із нас особливий, а тому ми в Notino віримо, що наш магазин змушений пристосуватись до унікальності кожного клієнта. Інтернет-магазин Notino — унікальний магазин для кожного члена VIP-клубу.
 2. Ставши членом VIP-клубу, ви отримуватимете пропозиції інтернет-магазину так само, як сповіщення щодо окремої продукції, що адаптовані до ваших вимог і вподобань. Такі пристосування роблять покупки в нашому інтернет-магазині набагато приємнішими. Ви завжди із задоволенням повертатиметесь до нас. Крім цього, ви заощадите свій безцінний час, тому що ми завжди повідомлятимемо про наявність цікавої для вас продукції, і вам не потрібно буде витрачати час на пошук серед нашого широкого асортименту. Вам не доведеться щоразу заповнювати деталі щодо доставки. Ми їх запам'ятаємо.
 3. Щоб скористатись такою послугою, необхідно надати нам ваші особисті дані, які ми використовуватимемо й оброблятимемо відповідно до нижчезазначених умов.
 4. Членство у VIP-клубі заощадить вам не лише час, але і гроші. Для членів клубу передбачені спеціальні знижки на окрему продукцію.

 

II.    Укладення договору про членство у VIP-клубі Notino

 1. Клацнувши поле «Зареєструватись», ви автоматично погоджуєтеся з цими умовами щодо членства у VIP-клубі Notino та укладаєте з нашою компанією “Notino s.r.o., IČO: 27609057, зареєстрованою в Торгівельно-Промисловій палаті Чехії, відділ С, папка 118634, за адресою Brno, Londýnské náměstí 881/6, PSČ 639 00. Офіційне місцезнаходження та діяльність компанії здійснюється за адресою Řípská 20a, 627 00 Brno. Всі торгівельні умови підполягають дійсному законодавству Чешської Республіки”. (далі — Notino або «ми») договір про членство у VIP-клубі Notino. Керуючись цим договором, Notino стає адміністратором персональних даних.
 2. Членом VIP-клубу Notino може бути лише дієздатна особа. Укладаючи договір про членство, ви з усією відповідальністю заявляєте, що є дієздатними.
 3. Дозволимо собі звернути вашу увагу на те, що договір про членство — це окремий договір, що керується викладеними тут правилами та не пов'язаний із будь-якими іншими договорами (особливо з договорами про купівлю), які ми з вами уклали раніше.
 4. Цей договір буде укладено українською мовою, причому його буде збережено в електронній формі, а ви у свою чергу отримаєте підтвердження про його укладення на адресу електронної пошти. У вас буде доступ до електронної форми договору у вашому профілі на нашій веб-сторінці.

 

III.  Предмет договору

 1. Керуючись наданими персональними даними, зазначеними у 2 абзаці, цим ми зобов'язуємось обробляти й оцінювати їх (профілювати, але без жодних наслідків для вас). На базі цього аналізу надсилати вам такий персоналізований вміст:
 • a) надсилати вам інформацію стосовно спеціальних акційних і лімітованих пропозицій;
 • b) надсилати вам інформацію стосовно нових продуктів, які ми пропонуємо, попередніх замовлень тощо;
 • c) готувати для членів VIP-клубу спеціальні акційні пропозиції, які будуть закриті для решти користувачів;
 • d) нагадувати вам про ваші незавершені замовлення;
 • e) забезпечувати членам клубу можливість безкоштовної доставки за умови купівлі окремої продукції;
 • f) налаштовувати пропозицію інтернет-магазину та зображення реклами в такий спосіб, щоб враховувались ваші побажання;
 • g) надійно зберігати вашу приватну інформацію, щоб вам не доводилося знову вводити її під час наступного замовлення;
 • h) забезпечувати для вас прямий доступ до ваших даних, які ви нам надали, та можливість їхнього адміністрування в рамках вашого профілю.
 1. З метою виконання зобов'язань цього договору ви надаєте нам персональні дані для їхньої подальшої обробки (профілізація, але без будь-яких юридичних наслідків для вас), а саме: ім'я, прізвище, дату народження, адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, стать, інформацію щодо ваших замовлень та їх вартість, інформацію щодо правил поводження на сторінках нашого інтернет-магазину www.notino.ua або мобільного додатку, автоматично згенеровану інформацію — кількість зображень конкретної продукції, інформацію про ваш комп'ютер та операційну систему, інтернет-з'єднання. Усе це необхідно для виконання наших зобов'язань відповідно до цього договору.
 2. Крім цього, зважаючи на цю угоду, ви надаєте дозвіл розпоряджатися вашими персональними даними відповідно до пункту 1 та 2 цієї статті в такий спосіб, що ми можемо доручити цей процес адміністраторові навіть в інших країнах ЄС (профілізація, але без будь-яких юридичних наслідків для вас).
 3. контактувати з вами з метою опитування та створення статистики.
 4. Без оцінювання, на основі пункту 1, 2, 3 та 4, однак це не матиме жодних юридичних наслідків.
 5. З адміністративною метою ми маємо право надавати персональні дані іншим особам у рамках групи NOTINO.
 6. Як член VIP-клубу Notino, ви маєте право та водночас повинні надавати потрібну інформацію й актуалізувати її в разі необхідності. Правова основа та мета обробки персональних даних вимагає виконання цього договору з нашої сторони, а у випадку дії пункту 5 йдеться про обробку даних на основі законного інтересу.

 

IV.  Вартість послуги

 1. Членство у клубі, як і вищезазначені послуги, які ми надаємо, безкоштовне.

 

V.   Термін дії угоди

 1. Угода укладається на період членства у VIP-клубі Notino.
 2. Кожна зі сторін має право розірвати угоду, не вказуючи причини. Термін закінчення договору становить 30 днів із моменту отримання повідомлення про розрив однією зі сторін.
 3. Оброблені персональні дані будуть вилучені не пізніше ніж через 30 днів із моменту закінчення дії договору.
 4. Зважаючи на той факт, що йдеться про договір, який укладається онлайн, ви маєте право розірвати його, не вказуючи причини, упродовж 14 днів від дня його укладення. Щоб зробити цей крок, вам слід надіслати нам повідомлення електронної пошти, в якому необхідно зазначити, що ви розриваєте договір, зазначити його номер і вказати прізвище й ім'я.

 

VI.  Кінцеві положення

 1. Щодо захисту персональних даних, то ми також керуємось Принципи обробки персональних даних.
 2. Відхилення від цих комерційних умов можливе лише при наявності письмової згоди обох сторін. Додаткові чи інші умови комерційного партнера не застосовуються до умов, передбачених у цьому договорі .
 3. Notino залишає за собою право змінювати або доповнювати ці комерційні умови. Цим положенням не порушуються права та обов’язки, які виникли упродовж дії минулих формулювань комерційних умов. Про зміну комерційних умов вас буде попереджено електронною поштою. У випадку змін ви маєте можливість відхилити їх або розірвати договір.
 4. Ці КОМЕРЦІЙНІ УМОВИ VIP-клубу Notino набувають чинності 1 травня 2018 року.
 5. Ви можете завантажити комерційні умови тут.

У вас виникли питання? Напишіть нам.
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.