Перейти до основного вмісту

Умови та правила клубу MyNotino

1. Преамбула

 1. У цих умовах та правилах визначено відносини між компанією ТзОВ Notino, зареєстрований офіс якої знаходиться за адресою: м. Брно, пл. Лондонська 881/6, поштовий індекс 639 00, ідентифікаційний номер 27609057, яка зареєстрована в Комерційному реєстрі Регіонального суду в м. Брно за номером C 101025 і яка являється постачальником послуги «клуб MyNotino», і членами клубу MyNotino.

 2. Клуб MyNotino — це послуга, що забезпечує членам клубу MyNotino розширені можливості здійснення покупок у інтернет-магазині Notino, а також інші бонуси, зазначені нижче.

 3. Інтернет-магазин Notino пристосовується до потреб членів клубу MyNotino, забезпечуючи можливість здійснювати покупки легко, приємно та швидко. Члени клубу MyNotino можуть отримувати сповіщення про цікаві пропозиції щодо товарів, які відповідають їхнім уподобанням, під час здійснення покупки не повинні повторно заповнювати дані про адресу доставки чи банківську картку та отримують повідомлення про спеціальні пропозиції, знижки й акції. Також члени клубу MyNotino можуть створювати список обраних продуктів або wishlist та переглядати історію своїх замовлень.

 4. Умовою надання послуг є опрацювання персональних даних членів клубу MyNotino. Постачальник послуги опрацьовує персональні дані згідно з Правилами опрацювання персональних даних і відповідно до цих умов.

2. Укладення договору про членство в клубі MyNotino

 1. Натиснувши на кнопку «Зареєструватися», клієнт інтернет-магазину Notino погоджується з цими умовами та правилами й укладає договір про членство в клубі MyNotino, після чого вважається його повноправним членом.

 2. Членом клубу MyNotino може стати лише особа, якій виповнилося 18 років. Укладаючи договір про членство в клубі MyNotino, клієнт підтверджує, що є повнолітнім, тобто досягнув 18-річного віку.

 3. Договір про членство в клубі MyNotino — це окремий договір, що керується викладеними тут правилами та не пов'язаний із будь-якими іншими договорами (особливо з договорами про купівлю), які були укладені між постачальником послуги та членом клубу раніше.

3. Предмет договору

1. Постачальник послуги зобов'язується:

a) Надсилати членам клубу MyNotino інформацію про спеціальні знижки, акції та лімітовані пропозиції інтернет-магазину або фізичних відділень Notino, а також про спеціальні пропозиції інших магазинів.

b) Надсилати членам клубу MyNotino інформацію про нову продукцію та нові пропозиції інтернет-магазину або фізичних відділень Notino.

c) Готувати для членів клубу MyNotino спеціальні акційні пропозиції, які будуть недоступними для інших користувачів.

d) Надсилати членам клубу MyNotino сповіщення про незавершене оформлення замовлення.

e) Надавати членам клубу MyNotino можливість безкоштовної доставки за умови купівлі вибраної продукції або оформлення замовлення на певну суму.

f) Налаштовувати пропозицію продукції інтернет-магазину та показувану рекламу відповідно до уподобань конкретного члена клубу MyNotino.

g) Надійно зберігати дані щодо адреси доставки або платіжної адреси членів клубу MyNotino, щоб під час оформлення замовлення членам клубу не доводилося заповнювати їх повторно.

h) Забезпечити членам клубу MyNotino прямий доступ до їхніх персональних даних та окремого адміністрування.

2. Для дотримання вищезазначених положень постачальник послуги зобов'язаний і має право:

a) Обробляти всі персональні дані членів клубу MyNotino, які вони надали постачальнику послуги відповідно до договору про членство або договору про купівлю, укладеного з інтернет-магазином Notino. Зокрема, до таких даних належать: ім'я та прізвище, дата народження, адреса доставки або платіжна адреса, номер телефону, спосіб звернення, інформація про покупки й оплачені суми, відомості про поведінку користувачів на вебсайті інтернет-магазину notino.ua, відомості про мобільні додатки, а також автоматично згенерована інформація. До такої інформації належить: інформація щодо кількості переходів на продукт, інформація про переглянуті товари, інформація про комп'ютер або пристрій, відомості про операційну систему й інтернет-з'єднання члена клубу MyNotino.

b) Постачальник послуги має право оцінювати (профілювати) всі вищезазначені дані або ж передавати їх на опрацювання третій стороні. Зазначені дані можуть опрацьовувати не тільки афілійовані компанії постачальника послуги, а й інші аналітики.

c) Зв'язуватися із членами клубу MyNotino з метою опитування та створення статистики.

d) Використовувати для зв'язку з членами клубу MyNotino їхню адресу доставки або платіжну адресу, електронну адресу, номер телефону або інший спосіб комунікації.

3. Постачальник послуги має право доповнювати та змінювати зміст вищезазначених зобов'язань.

4. Член клубу MyNotino зобов'язується надати постачальнику послуги свої дані й актуалізувати їх у разі змінення.

4. Вартість послуги

 1. Членство в клубі MyNotino та пов'язані з ним послуги є безкоштовними.

5. Права, пов'язані з недотриманням договору, та розірвання договору

 1. На ці договірні відносини поширюється дія відповідних положень загальних умов та правил про права, пов'язані з недотриманням договору, та про розірвання договору.

 2. Під час їх інтерпретації та використання необхідно враховувати відмінності стосовно виконання положень договору купівлі-продажу та договору про членство в клубі MyNotino. 

6. Термін дії договору

 1. Договір укладається на невизначений термін.

 2. Кожна зі сторін має право розірвати договір, не вказуючи причини. Термін розірвання договору становить 30 днів із моменту отримання повідомлення про розірвання договору однією зі сторін.

 3. Персональні дані членів клубу MyNotino, що опрацьовуються винятково з метою виконання договору з клубом MyNotino, буде видалено не пізніше, ніж за 30 днів від моменту завершення терміну дії договору.

7. Кінцеві положення

 1. Відхилення від цих умов та правил можливе лише за наявності письмової згоди обох сторін. Додаткові чи інші умови комерційного партнера не застосовуються до умов, передбачених у цьому договорі.

 2. Постачальник послуги залишає за собою право змінювати або доповнювати ці умови та правила. Це положення не впливає на права й обов’язки, які виникли впродовж дії попередньої версії умов та правил. Про зміну умов та правил вас буде попереджено електронною поштою. У разі змін ви маєте можливість відхилити їх або розірвати договір.

У вас виникли питання? Напишіть нам.
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.