Skip to main content

Ватні палички

Лідери продажу

Ватні палички для вух — маленький, але універсальний помічник

Незалежно від того, чоловік ви чи жінка, ватні палички завжди мають бути у вашому косметичному арсеналі. Вони не займають багато місця, проте можуть буквально врятувати вас, або принаймні допомогти, у багатьох ситуаціях.

Не тільки для вух

І хоча їхня назва говорить сама за себе, вушні ватні палички знадобляться не тільки для гігієни вух. Спектр їхнього застосування дійсно надзвичайно широкий.

  • Для гігієни вух. Так, перш за все ватні палички призначені для цієї мети та чудово допоможуть вам під час гігієнічних процедур. Вибирайте палички зі звуженням на кінці, що дозволить акуратно очистити вушні раковини та зменшити ризик травмування слухового проходу. Для очищення зовнішньої сторони вух можна використовувати будь-які ватні палички.
  • Спеціально для дітей. Дитячі ватні палички можуть бути оснащені спеціальним обмежувачем з більшою кількістю вати, що запобігає занадто глибокому проникненню у вушко дитини. Якщо ви шукаєте ватні палички для новонароджених, вибирайте саме ці, оскільки вони мають анатомічну форму.
  • Для гігієни пупка. Ватні палички легко та дбайливо впораються із забрудненнями пупка найменших малюків.
  • Під час манікюру. Нанесли лак на кутикулу під час фарбування нігтів? У таких випадках ніщо не працює краще, ніж ватна паличка, змочена в засобі для зняття лаку. Видаліть у такий спосіб надлишки лаку, і ваш манікюр знову буде бездоганним.
  • Під час макіяжу. Потрібно акуратно розтушувати олівець для очей на повіках, щоб створити досконалий димчастий ефект? Скорегувати форму стрілок на очах або витерти надлишок червоної помади в кутику губ? Навіть із цими завданнями ніщо не впорається краще, ніж ватні палички.
  • Для нанесення косметичних і лікарських засобів. За допомогою ватної палички можна напрочуд легко й точно наносити різноманітні лосьйони, настоянки, мазі й інші засоби.

З чого виготовлено ватні палички?

Ватні палички не дуже відрізняються між собою. Найбільші відмінності полягають у формі кінчика, а також у пакованні. Зазвичай удома вам буде достатньо ватних паличок у пакеті, а ось під час подорожей для них знадобиться міцне та надійне паковання.

  • Кінчик ватної палички виготовлено з бавовни, яка має відмінні абсорбувальні властивості, а також є надзвичайно лагідним до шкіри матеріалом.
  • Центральна частина палички зазвичай виготовляється з паперу, але існують також бамбукові ватні палички. Завдяки паперу або бамбуку одноразові ватні палички не завдають шкоди навколишньому середовищу.
  • Деякі ватні палички забезпечують додатковий догляд, їхні бавовняні головки містять екстракт алое вера або вітаміни.

Чи не закінчилися у вас ватні палички? Покладіть одну упаковку до свого кошика. Вони вам неодмінно знадобляться.