Аспіратори слизу

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції

Аспіратор дитячий

Очистьте носик свого малюка! Якісний аспіратор неодмінно має бути у вашому арсеналі необхідних засобів для догляду за немовлям. Це просто незамінний помічник, якщо у вашого малюка  нежить і закладений ніс. Також його можна використовувати для щоденної гігієни й видалення забруднень із носика дитини. Важливо, щоб аспіратор був не лише простий у використанні, а й легко очищався. Ми порадимо вам, як вибрати найкращий аспіратор для немовлят уже сьогодні.

Як вибрати аспіратор дитячий?

Щодня в ніс дитини потрапляють забруднення, які спричиняють подразнення та можуть викликати утворення слизу. Закладений носик, який малюк ще не може самостійно видувати, зумовлює проблеми з диханням, годуванням і неспокійним сном. Аспіратор дитячий допомагає швидко й ефективно очистити ніс від слизу та підходить навіть для новонароджених малюків.

Види аспіраторів

Аспіратори відрізняються за способом використання, зовнішнім виглядом, рівнем шуму й ефективністю.

 • Аспіратор із трубочкою або ручний аспіратор дуже простий і тихий у використанні. За допомогою трубочок, одну з яких потрібно вставити в ніздрю дитини, а іншу — собі в рот, слиз акуратно відсмоктується й залишається в контейнері між трубочками. Це дуже компактний аспіратор для немовлят, який найкраще підходить для легкої форми нежитю.
 • Балонний аспіратор— це тихий і практичний аспіратор, який підходить для щоденного використання. Наконечник стиснутого гумового балона вставляється в ніздрю дитини. Під час поступового розтискання балона створюється вакуум, завдяки якому втягується слиз.
 • Аспіратор із насадкою на пилосос підходить для використання в домашніх умовах у разі дійсно сильного нежитю. Цей тип аспіратора необхідно підключити до пилососа, за необхідності також можна втягувати повітря ротом. Аспіратор із насадкою для пилососа є доволі ефективним, однак шум від пристрою може бути неприємним для малюка.
 • Електронний аспіратор працює від пальчикових батарейок і є високоефективним навіть у разі сильного нежитю. Це не тільки тихий, а й дуже компактний помічник, який ідеально підходить для подорожей.

Як використовувати аспіратор дитячий?

Відсмоктування слизу за допомогою аспіратора не завжди може бути приємним для дитини, але це дійсно швидка та дуже проста процедура, яка принесе вашому малюку бажане полегшення від закладеного носа. Ось кілька практичних порад, які допоможуть полегшити процес відсмоктування слизу в немовлят.

 • Перед першим використанням аспіратора обов’язково уважно прочитайте інструкцію.
 • Безпосередньо перед процедурою відсмоктування закапайте в ніс малюка краплі з морською водою, призначені для відповідного віку, і зачекайте принаймні 3 хвилини. Морська вода прискорить розчинення й виведення слизу та полегшить процес відсмоктування.
 • Під час відсмоктування слизу за допомогою балонного аспіратора спочатку стисніть гумовий балон, вставте трубочку в ніздрю дитини, а потім повільно розтискайте балон.
 • Якщо вам не вдається вивести весь слиз, обережно порухайте наконечником аспіратора в ніздрі дитини.
 • Аспіратор дитячий можна також використовувати вночі, якщо закладений ніс заважає спокійному сну малюка.
 • Якщо лікар порекомендував застосовувати назальний спрей, використовуйте його лише після завершення процедури очищення носа.

Очищення аспіратора

Аспіратор для немовлят необхідно очищати перед і після першого та всіх наступних використань.

 • Перед першим використанням промийте аспіратор гарячою водою. За наявності відповідної рекомендації виробника можна також простерилізувати його за допомогою кип’ятіння.
 • Після кожного застосування аспіратор слід розібрати й ретельно промити або простерилізувати всі його складові частини.
 • Перш ніж застосовувати аспіратор дитячий повторно, слід зачекати, доки він повністю висохне.
 • У жодному разі не використовуйте для очищення аспіратора дезінфікувальний розчин або спирт.

Аспіратор для немовлят легко та швидко позбавить носик вашого малюка від слизу та забруднення, що можуть призвести до неприємних ускладнень. Практичний аспіратор із трубочкою здатен впоратися з будь-яким слизом, а гумовий балонний аспіратор ідеально поміститься в будь-яку сумочку. Виберіть найкращий аспіратор дитячий на сайті notino.ua.