Versace Versenseтуалетна вода для жінок

59×
Versace Versense туалетна вода для жінок
Versace Versense туалетна вода для жінок
Безкоштовна доставка
100 мл
1 490грн.

Код: VER0122 | В наявності
1
Подарунок для вас
Продукцію від вибраних італійських брендів доставимо з безкоштовною доставкою.
Нова Пошта
понеділок 20.07.2020
Особисте отримання
понеділок 20.07.2020

Опис парфумів Versace Versense
Склад

Неповторні враження для всіх ваших чуттів. Туалетна вода для жінок Versace Versense — наче букет квітів, складений із унікальних ароматів Середземного моря. Своєю автентичністю, свіжістю та енергією вона уособлює жінку, яка є ідеальною представницею бренда Versace.

  • сучасний та свіжий і водночас п'янкий та квітково-деревний аромат
  • на створення аромату надихнуло Середземне море
  • представлено на ринку в 2009 році

Склад аромату
Ароматична композиція відкривається фруктовими нотами типових середземноморських плодів. Поєднання зеленого мандарина та свіжого бергамота доповнює екзотична, делікатно-солодка опунція. У серці аромату домінують п’янкі квіткові есенції жасмину та панкрацію морського, елегантності яким додає гірко-пряний кардамон. Виразно деревні завершальні ноти звучать акордами сандалового дерева, кедра та нетрадиційного оливкового дерева з дотиком м’якого, чуттєвого мускусу.

Історія аромату
Туалетна Versace Versense є образом пробудження середземноморської природи. Її ароматичні ноти викликають відчуття свободи, руху та балансу між внутрішньою енергією і зовнішнім світом. Цей аромат — наче прогулянка квітучим садом, де свіжість і прилив почуттів поєднуються з упевненістю в собі та життєвою силою.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
опунція, мандарин, бергамот
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, кардамон, панкрацій морський
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
оливкове дерево, мускус, кедр, сандалове дерево
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Про бренд Versace

Парфумерія  Versace | Versace -  Сьогодні майже неможливо знайти того, хто нічого не чув про модний будинок Versace. Модний дім в 1978 році заснував славетний Джанні Версаче. Сьогодні італійський бренд став уособленням високого стилю і якості. Провокаційний, сучасний, елегантний, витончений і чуттєвий стиль знайшов своє продовження в парфумерному напрямку бренду. Перший парфум від Versace з'явився в 1981 році, через майже тридцять років з дня заснування марки. Перша проба здобула величезну популярність, адже вже в той час бренд сформував свій неповторний стиль, якому властива оригінальність і абсолютно нестандартний погляд на моду. Парфумерія бренду - це захоплююча і багатогранна тема, якій можна присвятити не одну полум'яну промову. Ці манірні флакони з ароматним вмістом покликані творити диво, створюючи нові образи. Ви можете віддати свою перевагу чуттєвому та сексуальному образу, підкреслено строгому, романтичному і легкому або спортивному стилю. Це тільки ваш вибір, який ви завжди зможете змінити взалежності від вашого бажання та настрою. 

 

Оцінка Versace Versense