Vichy Mineral Masks

освітлююча маска-пілінг для шкіри

Vichy Mineral Masks освітлююча маска-пілінг для шкіри
Vichy Mineral Masks освітлююча маска-пілінг для шкіри
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: VCH3167 | Більш ніж 20 шт. у наявності
1
Нова Пошта
понеділок 29.07.2019
Особисте отримання
понеділок 29.07.2019
Vichy Mineral Masks
75 мл | 519грн.

Опис продукту Vichy Mineral Masks

Маска для обличчя Vichy Mineral Masks балуватиме вашу шкіру та піклуватиметься про неї.

Властивості:

  • видаляє відмерлі клітини шкіри
  • освітлює та вирівнює тон шкіри

Спосіб використання:
Нанесіть маску тонким шаром на очищене обличчя, уникаючи ділянки навколо очей. Використайте упродовж доби, яка вказана на упаковці. Після цього ретельно змийте маску теплою водою.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Властивості
ексфоліація, ревіталізація, хайлайтери
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Vichy

Дермокосметика Vichy — це синонім якості догляду за шкірою. Косметика призначена для догляду за всіма типами шкіри, в тому числі за найбільш чутливими. Продукція Vichy сприяє досягненню значних результатів за допомогою вмісту активних речовин термальної води, яка відома тим, що має високий вміст мінералів із заспокійливими, підсилювальними та відновлювальними властивостями.

Бренд Vichy — це приклад типового та максимально успішного зближення косметики з медициною. Відмінна переносимість, доведена ефективність, рецептури на основі найсучасніших досліджень, дотримання етичних норм під час виробництва — все це відмінні риси дермокосметики Vichy.

У всьому світі Vichy допомагає жінкам під час щоденного догляду за шкірою. Завдання лабораторії Vichy полягає в розробці повних ліній косметики для всіх типів шкіри. У портфоліо цього дермокосметичного бренду ви знайдете все для досконалого та щоденного догляду для всієї родини. В арсеналі Vichy є засоби для будь-яких ваших потреб.