Wilkinson Sword Hydro Silk

косметичний набір I.

Wilkinson Sword Hydro Silk косметичний набір I.
Wilkinson Sword Hydro Silk косметичний набір I.
Wilkinson Sword Hydro Silk косметичний набір I.
Спеціальні знижки
499грн.
Знижка 13%
косметичний набір I.
435грн.

Код: SWO01920 | Залишилось останні 1 штук

Злегка пошкоджена упаковка | Обсяг продукту: 100%

Набір містить:1 Razor + 3 Additional Blades

шт.
Міст Експрес
понеділок, 01.10.2018
Wilkinson Sword Hydro Silk
косметичний набір I. | 435грн.

Про бренд Wilkinson Sword

Початок бренду Wilkinson Sword датується 1898 роком, коли гостра зброя перетворюється на бритву, що передує бритвам сьогодення. З цього часу почався довгий шлях розвитку пристроїв для гоління та нових технологій, які полегшували особисту гігієну чоловікам, а пізніше й жінкам.
У 1971 році компанія випустила на ринок перший виріб, де лезо було міцно закріплено в пластиковому корпусі, а отже, пристрій був набагато безпечнішим. У 1994 році бренд представив перший жіночий пристрій для гоління, який зміг захистити жінок від травм.
Щорічно компанія представляла такі новинки як, наприклад, чоловічі та жіночі системи для гоління на чотири леза, впровадження титанового леза, одноразові системи для чоловіків і жінок і різні комбіновані пристрої для гоління. У 2010 році Wilkinson Sword увів на ринок революційну систему для гоління зі зволожувальною смужкою, яка під час гоління ще й зволожує шкіру.
Сьогодні компанія є лідером на світовому ринку, і жінки, і чоловіки не можуть уявити гоління без систем для гоління Wilkinson. Користуйтесь високоефективними пристроями для гоління, які до того ж дбайливо піклуються про вашу шкіру!

Menu