Yankee Candle Alpine Christmasподарунковий набір ІХ

Yankee Candle Alpine Christmas подарунковий набір ІХ
Yankee Candle Alpine Christmas подарунковий набір ІХ
Новинки
Розпродаж
подарунковий набір ІХ
524грн.

Код: YAC06077 | В наявності

Chritsmas Magic вотивна свічка 2 x 49 гр + Chritsmas Magic віск для аромалампи 2 x 22 гр + Chritsmas Magic чайні свічки 12 x 9,8 гр

1
Нова Пошта
вівторок 04.02.2020
Особисте отримання
вівторок 04.02.2020
  • Опис парфумів
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис парфумів Yankee Candle Alpine Christmas
Склад

Потіште себе або своїх близьких чудовим парфумованим набором Yankee Candle. Такий ароматичний подарунок неодмінно порадує кожного

Властивості:

  • різдвяний аромат
  • ідеальний вибір для подарунка
  • у подарунковій упаковці

Спосіб використання:
Свічку потрібно ставити на досить жаростійкій поверхні. Свічка не має горіти понад 4 години. Не допускайте догорання свічки до самого кінця. В жодному не залишайте запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці. Для забезпечення оптимального горіння рекомендовано регулярно підрізати ґніт відповідно до потреби. Залишайте свічку горіти Ніколи не залишайте розплавлений віск поблизу займистих предметів без нагляду.

Склад

початкова нота
мандарин, евкаліпт, бергамот
нота серця
смерека, сосна, ялина, пахощі
кінцева нота
Кедр, береза
Типи ароматів для дому
древесний
Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Yankee Candle

Ідея створити свічки Yankee Candle виникла в 1969 році, коли Майк Кіттредж (Mike Kittredge) подарував своїй мамі на Різдво власноруч зроблену свічку. Мати Майка, як і всі сусіди, неабияк захопились подарунком, і саме тому Майк продовжив виготовляти такі свічки. Завдяки цьому успіху незабаром він переїхав зі свого гаража до приміщення старої паперової фабрики, започаткувавши в такий спосіб власний бренд під назвою Yankee Candle.

З моменту підпалу та до повного догорання свічки Yankee Candle розповсюджують чудовий, стійкий і чистий аромат, що ідеально доповнить будь-який інтер'єр. Свічки містять велику кількість ароматичних олій і натуральних екстрактів. Кожна з ароматичних есенцій достовірно нагадує інгредієнт, місце чи подію, яка надихнула на її створення. Яку саме атмосферу створить свічка у вашому домі — розслаблювальну, святкову чи атмосферу свіжості — залежить лише від вашого вибору.

Подарунок від цього виробника безумовно потішить кожного. Найбільш улюблена продукція — лімітовані різдвяні випуски Yankee Candle, воски Yankee Candle, подарункові набори Yankee Candle або аромати для авто Yankee Candle.

Сьогодні бренд Yankee Candle є найбільш популярним виробником ароматичних свічок і ароматів для дому. Ви можете знайти продукцію Yankee Candle у 20 країнах світу. Лише у США налічують понад 18 тисяч магазинів. А почалося все лише з одного подарунка для мами.

Оцінка Yankee Candle Alpine Christmas