Abercrombie & Fitch 8

парфумована вода для жінок 50 мл

1×
Abercrombie & Fitch 8 парфумована вода для жінок 50 мл
Abercrombie & Fitch 8 парфумована вода для жінок 50 мл
50 мл

Код: ABE0002 | Зараз цей продукт недоступний

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

Опис парфумів Abercrombie & Fitch 8

Abercrombie & Fitch No. 8 чарівний квітково-фруктовий аромат, який здатний освіжити прохолодою та зігріть.  Він стане ідеальним супутником, який буде приносити радість на протязі цілого року.

Парфум відкривається ніжними ароматами фруктів. Передусім це виразні ноти грейпфруту та мандарину, які нагадують літній день. З ослабленням перших нот No. 8  полонить виразними квітковими акордами. Передусім манить захоплюючий аромат лілії разом з лагідними нотами фрезії, фіалки та амарилісу. Серце парфуму збагачене соковитими нотами дині. Фінальним штрихом служать теплі бурштинові ноти змішані з ваніллю та мускусом.

Парфум  No. 8 – це класичний жіночий аромат. Фруктові складові наповнюють його  радісним настроєм та  надзвичайною тендітністю. Легкість та ніжність надає йому оксамитова ваніль. Жіночу пристрастність підкреслює крапка бурштину. Парфум полонить блискучою енергією та свіжістю. І завершує враження  легка чуттєвість та чарівна жіночність, з легким відтінком провокативності.

В аромат No. 8 закохаються всі, хто хоче підкреслити свій стиль та жіночність. Abercrombie & Fitch No. 8  – це гармонія відносин, де ніжність, тендітність та енергія живуть у злагоді і доповнюють одна одну.

Аромат підходить для носіння вдень і ввечері. Ідеально створить чудовий настрій як на роботі, так і під час покупок. Разом з тим,  No. 8 буде слушним і на вечірці, і під час  романтичної вечері.

Склад

початкова нота
мандарин
нота серця
амариліс, диня, лілія, фіалка, фрезія
кінцева нота
бурштин, ваніль, ветивер, мускус
Тип аромату
Квіткові, Фруктові

Про бренд Abercrombie & Fitch

Парфуми Abercrombie & Fitch | Abercrombie & Fitch є торговою маркою, яка має дуже довгу історію. Виробник всіх модних речей з’явився в 1982 році та належить до істинних зірок. Хоча цей бренд в основному зосереджується на одязі для молодих людей, які люблять спорт і випадковий стиль, зараз він пропонує набагато більше.
Парфуми Abercrombie & Fitch не так відомі, як інші бренди, але тим більше може здивувати їх вміст, що розрахований переважно на молодих людей як за віком, так і за душею.  
Аромат Abercrombie & Fitch є унікальним тим, що не розкриває свій характер відразу ж після нанесення. Аромату потрібно розкритися, щоб потім вразити унікальною чарівністю.

Оцінка Abercrombie & Fitch 8

Додати нову рецензію

5.0
1 оцінка
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження