Etienne Aigner Too Feminineпарфумована вода для жінок

3×
Etienne Aigner Too Feminine парфумована вода для жінок
Etienne Aigner Too Feminine парфумована вода для жінок
100 мл
990грн.

Код: AIG0042 | Більш ніж 5 шт. у наявності
1
Нова Пошта
понеділок 13.07.2020
Особисте отримання
понеділок 13.07.2020

Опис парфумів Etienne Aigner Too Feminine
Склад

Парфум Aigner Aigner Too Feminine квітково-фруктовий аромат для впевнених у собі жінок, які чудово знають, як використати свій шарм. Цей привабливий аромат досконало поєднує в собі контрасти жіночого світу – тендітність, співпереживання, ніжність, силу та впевненість у собі. Ароматична композиція розпочинається ніжними ароматами пасифлори, кавуна та яскравої малини. Ця легка гармонійна суміш вдало завершується акордом енергії зарядженого грейпфруту. В серці аромату Too Feminine поєднуються соковитий туніський апельсин, рідкісний єгипетський жасмин разом з китайською магнолією та пармською фіалкою. Незабутня магічна основа парфуму від Aigner доповнена нотами ветіверу та переконливих ірисів. І на завершення харизматичну точку поставить екзотичний сандал та прозора есенція дубового моху.

Парфум Too Feminine od Aigner Aigner створений для молодих та елегантних жінок, які люблять пригоди, не бояться ризикувати та мріють про життя, наповнене пристрастю.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
пассифлора, кавун, малина
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, магнолія, помаранч, фіалка
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ветивер, сандалове дерево, лишайник, ірис
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Про бренд Etienne Aigner

Парфумерія Aigner | Aigner - ще один бренд парфумованої продукції, який зійшов на парфумований п'ядестал зовсім з іншої сторони. Засновником бренду  Aigner був Etienne Aihner, який в 1965 році розпочав виробництво шкіряної продукції: сумочки, гаманці, пояси та іншу шкіряну галантерею. Парфумерія Aigner на парфумований ринок вперше була випущена в 1975 році. Це був аромат Etienne Aigner No. 1. Парфумерні композиції Aigner дивують своїм непростим складом, як  чоловічі так і жіночі аромати.
 

Оцінка Etienne Aigner Too Feminine