Перейти до основного вмісту

Alfaparf Milano

Про бренд Alfaparf Milano

 Коли краса приймає новий стиль. Alfaparf Milano — професійна косметика для волосся зі справжньою італійською вишуканістю. Позитивна енергія, ентузіазм і перфекціонізм є невід’ємною частиною всієї продукції цього бренда. Засоби Alfaparf — це поєднання досвіду, креативності й унікального італійського смаку.

 

Волосся — це пристрасть, одержимість і стиль життя. Спеціалісти бренда Alfaparf не все сприймають серйозно (окрім своєї справи). Вони можуть похвалитися своїм 35-річним досвідом роботи: від розробки найперших рецептів до запуску власного виробництва. Вони пристрасно та самовіддано діляться з усіма своїми знаннями в сфері догляду за волоссям.

Колекція Alfaparf Semi di Lino пропонує вам рішення для сухого, слабкого та пошкодженого волосся, а також для шкіри голови. Основою цього комплексного догляду є шампунь Alfaparf, який підготує ваше волосся для виконання наступних процедур. Якщо ви хочете подарувати своєму волоссю дійсно незабутні відчуття, спробуйте колекцію Alfaparf Keratin Therapy з кератиновим комплексом.

весь текст скритий текст