American Crew Hair & Body 24-Hour Deodorant Body Wash гель для душа з дезодоруючим ефектом 24 години

4×
American Crew Hair & Body 24-Hour Deodorant Body Wash гель для душа з дезодоруючим ефектом 24 години
American Crew Hair & Body 24-Hour Deodorant Body Wash гель для душа з дезодоруючим ефектом 24 години
450 мл
300грн.

Код: ACR1355 | В наявності

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Пункт видачі у Києві
вівторок 16.03.2021

Опис продукту American Crew Hair & Body 24-Hour Deodorant Body Wash
Властивості

Потіште себе довготривалим відчуттям чистоти. Гель для душу з 24-годинним дезодорувальним ефектом American Crew 24 Hour Deodorant Body Wash — це унікальне поєднання догляду за тілом та захисту від неприємного запаху. Насолоджуйтесь відчуттям щойно вимитої шкіри упродовж усього дня.

Властивості:

  • запобігає виникненню неприємного запаху протягом 24 годин
  • очищує та освіжає шкіру
  • для щоденного використання

Склад:

  • цитрат срібла — допомагає усунути небажані запахи
  • олія чайного дерева
  • неіоногенні тензиди — отримані зі свіжих овочів, допомагають очищати шкіру
  • м’ятна олія — пом'якшує й освіжає шкіру

Спосіб нанесення:
Нанесіть на вологу шкіру. Ретельно змийте.

Властивості

Тип шкіри
для всіх типів шкіри

Про бренд American Crew

American Crew - професійний  бренд по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву. Бренд з'явився в 1994 році, коли David Raccuglia  вирішив здійснити революцію в перукарському мистецтві. Сьогодні майже в 60 країнах під брендом American Crew продають засоби по догляду за шкірою та волоссям, які відрізняються високою якістю, привабливим дизайном та різноманітністю представленої продукції, вирізняючись з маси косметичних засобів для чоловіків.
David Raccuglia - відома особистість у світі перукарського мистецтва допомагає своїми продуктами перукарям та стилістам у їх роботі. Ключ  успіху American Crew - визначати, випереджати, задовольняти потреби та бажання кожного клієнта. Майстри відомого бренда створюють найкращі засоби по догляду виключно для чоловіків, пропонуючі останні тенденції в чоловічій стрижці та моді.
American Crew у всьому прагне до успіху. Цей бренд відрізняється від конкурентів, відкриваючі нові можливості для бізнесу - від концепції до її втілення, від продуктів до рекламних та навчальних матеріалів діють найвищі стандарти. Тому American Crew являється лідером індустрії косметичних засобів для чоловіків.
American Crew - професіонали по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву, глибоко розуміють, що  необхідно чоловікам. Бренд American Crew відрізняє чоловічий характер, класичний стиль та самобутність.

Оцінка American Crew Hair & Body 24-Hour Deodorant Body Wash4