American Crew Classic

стайлінговий гель сильної фіксації

1×
American Crew Classic стайлінговий гель сильної фіксації
American Crew Classic стайлінговий гель сильної фіксації
250 мл
343грн.

Код: ACR1560 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
середа 03.07.2019
Особисте отримання
середа 03.07.2019
American Crew Classic
250 мл | 343грн.

Опис продукту American Crew Classic

Гель для волосся American Crew Classic забезпечує потрібну форму зачіски відповідно до вашої уяви.

Властивості:

  • зафіксує зачіску в потрібній формі
  • надає здорового блиску
  • полегшує стайлінг
  • забезпечить стійкість зачіски упродовж цілого дня

Склад:

  • не містить спирту

Спосіб використання:
Нанесіть невелику кількість засобу на вологе волосся та створіть бажану форму.

Властивості

Властивості
Текстура, Фіксація
Kонсистенція
гель

Про бренд American Crew

American Crew - професійний  бренд по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву. Бренд з'явився в 1994 році, коли David Raccuglia  вирішив здійснити революцію в перукарському мистецтві. Сьогодні майже в 60 країнах під брендом American Crew продають засоби по догляду за шкірою та волоссям, які відрізняються високою якістю, привабливим дизайном та різноманітністю представленої продукції, вирізняючись з маси косметичних засобів для чоловіків.
David Raccuglia - відома особистість у світі перукарського мистецтва допомагає своїми продуктами перукарям та стилістам у їх роботі. Ключ  успіху American Crew - визначати, випереджати, задовольняти потреби та бажання кожного клієнта. Майстри відомого бренда створюють найкращі засоби по догляду виключно для чоловіків, пропонуючі останні тенденції в чоловічій стрижці та моді.
American Crew у всьому прагне до успіху. Цей бренд відрізняється від конкурентів, відкриваючі нові можливості для бізнесу - від концепції до її втілення, від продуктів до рекламних та навчальних матеріалів діють найвищі стандарти. Тому American Crew являється лідером індустрії косметичних засобів для чоловіків.
American Crew - професіонали по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву, глибоко розуміють, що  необхідно чоловікам. Бренд American Crew відрізняє чоловічий характер, класичний стиль та самобутність.