American Crew Styling Firm Hold Styling Gel стайлінговий гель сильної фіксації

1×
American Crew Styling Firm Hold Styling Gel стайлінговий гель сильної фіксації
American Crew Styling Firm Hold Styling Gel стайлінговий гель сильної фіксації
250 мл
450грн.

Код: ACR1560 | В наявності

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Нова Пошта
середа 28.04.2021

Опис American Crew Styling Firm Hold Styling Gel
Властивості

Гель для волосся American Crew Styling Firm Hold Styling Gel забезпечує потрібну форму зачіски відповідно до вашої уяви.

Властивості:

  • зафіксує зачіску в потрібній формі
  • надає здорового блиску
  • полегшує стайлінг
  • забезпечить стійкість зачіски упродовж цілого дня

Склад:

  • не містить спирту

Спосіб використання:
Нанесіть невелику кількість засобу на вологе волосся та створіть бажану форму.

Властивості

Kонсистенція
гель
Властивості
Текстура, Фіксація, зміцнення
Довжина волосся
коротке волосся
Лак для волосся
сильна фіксація

Про бренд American Crew

American Crew - професійний  бренд по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву. Бренд з'явився в 1994 році, коли David Raccuglia  вирішив здійснити революцію в перукарському мистецтві. Сьогодні майже в 60 країнах під брендом American Crew продають засоби по догляду за шкірою та волоссям, які відрізняються високою якістю, привабливим дизайном та різноманітністю представленої продукції, вирізняючись з маси косметичних засобів для чоловіків.
David Raccuglia - відома особистість у світі перукарського мистецтва допомагає своїми продуктами перукарям та стилістам у їх роботі. Ключ  успіху American Crew - визначати, випереджати, задовольняти потреби та бажання кожного клієнта. Майстри відомого бренда створюють найкращі засоби по догляду виключно для чоловіків, пропонуючі останні тенденції в чоловічій стрижці та моді.
American Crew у всьому прагне до успіху. Цей бренд відрізняється від конкурентів, відкриваючі нові можливості для бізнесу - від концепції до її втілення, від продуктів до рекламних та навчальних матеріалів діють найвищі стандарти. Тому American Crew являється лідером індустрії косметичних засобів для чоловіків.
American Crew - професіонали по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву, глибоко розуміють, що  необхідно чоловікам. Бренд American Crew відрізняє чоловічий характер, класичний стиль та самобутність.

Оцінка American Crew Styling Firm Hold Styling Gel1