American Crew Hair & Body Daily Conditioner кондиціонер для щоденного використання

2×
American Crew Hair & Body Daily Conditioner кондиціонер для щоденного використання
American Crew Hair & Body Daily Conditioner кондиціонер для щоденного використання
250 мл
220грн.

Код: ACR1303 | В наявності

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Нова Пошта
четвер 29.04.2021

Опис American Crew Hair & Body Daily Conditioner
Властивості

Кондиціонер American Crew Hair & Body Daily Conditioner полегшить вкладання волосся після кожного миття, крім цього надасть волоссю необхідного живлення.

Властивості:

  • надає волоссю необхідного зволоження
  • глибоко живить волосся
  • покращує структуру волосся
  • полегшує розчісування й укладку

Спосіб використання:
Нанесіть на вимите шампунем волосся. Залиште на декілька хвилин, а потім ретельно ополосніть теплою водою.

Властивості

Тип волосся
Тонке волосся
Властивості
об'єм волосся
Тип шкіри голови
всі типи шкіри голови

Про бренд American Crew

American Crew - професійний  бренд по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву. Бренд з'явився в 1994 році, коли David Raccuglia  вирішив здійснити революцію в перукарському мистецтві. Сьогодні майже в 60 країнах під брендом American Crew продають засоби по догляду за шкірою та волоссям, які відрізняються високою якістю, привабливим дизайном та різноманітністю представленої продукції, вирізняючись з маси косметичних засобів для чоловіків.
David Raccuglia - відома особистість у світі перукарського мистецтва допомагає своїми продуктами перукарям та стилістам у їх роботі. Ключ  успіху American Crew - визначати, випереджати, задовольняти потреби та бажання кожного клієнта. Майстри відомого бренда створюють найкращі засоби по догляду виключно для чоловіків, пропонуючі останні тенденції в чоловічій стрижці та моді.
American Crew у всьому прагне до успіху. Цей бренд відрізняється від конкурентів, відкриваючі нові можливості для бізнесу - від концепції до її втілення, від продуктів до рекламних та навчальних матеріалів діють найвищі стандарти. Тому American Crew являється лідером індустрії косметичних засобів для чоловіків.
American Crew - професіонали по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву, глибоко розуміють, що  необхідно чоловікам. Бренд American Crew відрізняє чоловічий характер, класичний стиль та самобутність.

Оцінка American Crew Hair & Body Daily Conditioner2