American Crew Classic, кондиціонер для щоденного використання | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

American Crew Classic

кондиціонер для щоденного використання

American Crew Classic кондиціонер для щоденного використання
American Crew Classic кондиціонер для щоденного використання
American Crew Classic кондиціонер для щоденного використання
250 мл
299грн.

Код: ACR1303 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
четвер, 23.08.2018

Опис косметики American Crew Classic

Кондиціонер American Crew Classic полегшить вкладання волосся після кожного миття, крім цього надасть волоссю необхідного живлення.

Властивості:

  • надає волоссю необхідного зволоження
  • глибоко живить волосся
  • покращує структуру волосся
  • полегшує розчісування й укладку

Спосіб використання:
Нанесіть на вимите шампунем волосся. Залиште на декілька хвилин, а потім ретельно ополосніть теплою водою.

Властивості

Властивості
Більший об'єм волосся
Тип волосся
Тонке волосся

Про бренд American Crew

American Crew - професійний  бренд по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву. Бренд з'явився в 1994 році, коли David Raccuglia  вирішив здійснити революцію в перукарському мистецтві. Сьогодні майже в 60 країнах під брендом American Crew продають засоби по догляду за шкірою та волоссям, які відрізняються високою якістю, привабливим дизайном та різноманітністю представленої продукції, вирізняючись з маси косметичних засобів для чоловіків.
David Raccuglia - відома особистість у світі перукарського мистецтва допомагає своїми продуктами перукарям та стилістам у їх роботі. Ключ  успіху American Crew - визначати, випереджати, задовольняти потреби та бажання кожного клієнта. Майстри відомого бренда створюють найкращі засоби по догляду виключно для чоловіків, пропонуючі останні тенденції в чоловічій стрижці та моді.
American Crew у всьому прагне до успіху. Цей бренд відрізняється від конкурентів, відкриваючі нові можливості для бізнесу - від концепції до її втілення, від продуктів до рекламних та навчальних матеріалів діють найвищі стандарти. Тому American Crew являється лідером індустрії косметичних засобів для чоловіків.
American Crew - професіонали по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву, глибоко розуміють, що  необхідно чоловікам. Бренд American Crew відрізняє чоловічий характер, класичний стиль та самобутність.

Menu