Amouage Cielпарфумована вода для жінок

7×
Amouage Ciel парфумована вода для жінок
Amouage Ciel парфумована вода для жінок
100 мл

Код: AMU0153 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Ciel
Склад

Квіткова парфумована вода Amouage Ciel віддзеркалює всі відтінки весняного ранку. Приємний, свіжий аромат, як роса на траві викликає у вас почуття спокою і гармонії. У той час як мерехтливі краплі роси будуть ніжно пестити вашу шкіру, ваш розум буде охоплювати абсолютне блаженство.

Парфум розпочинається ніжними кордами квітів, які розцвітають біля воріт чарівного саду, куди ви йдете, щоб отримати нові сили і натхнення. Зачаровуючий аромат фіалок і білої гарденії ще більш підсилить вашу вроджену чуттєвість і творчу іскру і привідкриє вам двері в унікальний світ істинної ніжності. Вузькою виходженою стежинкою ви пройдете до квітучого персикового дерева, яке просто зачарує вас своїм фруктовим ароматом. Несподіваний легенький подув троянди і п'янкого жасмину створить навколо вас ауру, повну збудження. В кінці саду пролягає невеличкий ставок з водяними ліліями, що саме зацвіли. Їх красивий водяний аромат поєднається з вашою природою і нагадає вам, наскільки важливо вірити в свої мрії. Ніжні деревні тони з ароматом  мускусу легко зіллються з вашою шкірою та підкреслять вашу індивідуальність.

Amouage Ciel, неймовірно живий і динамічний аромат, просто сповнений життя. Він містить багаті есенції квітів, що розпустилися під ясним блакитним небом і щоранку зволожуються краплями роси. Парфум Ciel - це символ чистоти, ніжності і радості від життя. Він викликає бажання бігти босоніж по ранковій росі і насолоджуватись справжньою ейфорією свободи. Парфумована вода Amouage Ciel є ідеальним рішенням для сучасних жінок з романтичною душею, які є нестримними і насолоджуються почуттям абсолютної свободи. Парфум з'явився на ринку в 2003 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
гарденія, листя фіалки
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
латаття, троянда, жасмин, персик
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
бурштин, мускус, кедр, сандалове дерево, Ладан
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Ciel