Amouage Epicпарфумована вода для чоловіків

Amouage Epic парфумована вода для чоловіків
Amouage Epic парфумована вода для чоловіків
100 мл

Код: AMU0161 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Epic
Склад

Надзвичайно витончена парфумована вода для чоловіків Amouage Epic славить красу Сходу і одночасно символізує поєднання Близького і Далекого Сходу. Парфум Epic є запрошенням у небезпечну екзотичну експедицію, яку успішно подолають тільки найсильніші та найхоробріші.

Початкові тони парфумованої води Epic буквально переповнені ладаном і спеціями. Кардамон і мускатний горіх легенько граються з вашими почуттями і поступово починають розкривати перед вами секрети композиції усього парфуму. Темні і розкішні елементи парфумованої води поєднані з деревними тонами і п'янким рожевим перцем. Мирра, пачулі і мускус підсилюють ваше ненаситне прагнення до пригод.

Дозвольте собі спокуситися тонами невідомого і розбудити вашу пригодницьку сторону. Станьте чарівним магнітом для жінок, які бажають пізнати справжню глибину. Гаряча пристрасть, небезпечна ніч і чуттєвість - так підкуповує своїм ароматом парфумована вода Amouage Epic, яка залишає після себе привабливий слід таємниці, що жадає відкритися. На ринку парфум з’явився у 2009 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
тмин, мускатний горіх, рожевий перець, кардамон, шафран, Ладан, мирт, мускатний цвіт
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
миро (смола)
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
шкіра, пачулі, кастореум, мускус, кедр, сандалове дерево, Ладан, агарове дерево
Тип аромату
Східні, Древесний

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Epic